Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ez mi volt? Mi...

Szerintetek ez mi volt? Mi szándéka lehetett?

Figyelt kérdés

Ma este egy gyér forgalmú erdei főúton haladtam hazafelé, mikor hirtelen azt észleltem, hogy a hátam mögött egy luxus SUV terepjáró elkezdett őrült módjára villogtatni mögöttem... Kb 1 percen át folyamatosan villogott, mire úgy döntöttem megállok és megnézem minden rendben van e a kocsival, nem e azért villog... Megálltam, ebben a pillanatban ő is megállt előttem (itt már egy kicsit megijedtem), azonban senki nem szállt ki belőle és így én se mertem... Vártam egy ideig, hogy fog e történni valami, de semmi válasz a kocsiból, így úgy gondoltam, hogy elindulok.... Mikor elhaladtam mellette akkor próbáltam lesni befelé, hogy mit csinálhat,de sötétségtől semmit nem láttam...

Azután többet nem is láttam az autót... Most így utólag bele se merek gondolni, hogy mi lett volna ha kiszálok...


Mit gondoltok? Milyen szándéka lehetett a sofőrnek illetve ti mit tettetek volna az esetemben?



2019. nov. 27. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Vezess.hu-n volt egy ilyen, lényeg az automata refi, ezt az autó csinálja.


Megkeresem.

2019. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam hasonlóra, hogy csak nem e az út ahogy dobálja az autót, ezért tűnik úgy, mintha villogna, de miután megállt, egyértelmű volt, hogy nem...

Ráadásul később haladtam mögöttem egy másik autós aki aztán meg is előzött, de nála már nem észleltem ezt....

2019. nov. 27. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem találom. Még 2 éve olvastam, de van egy automatika ezeknél az új autóknál ami ha nem érzékel maga előtt fényt elhúzza a tükröt ha érzékel visszamegy. Cikk lényege annyi volt, hogy a vezess.hu újságírója előtt ment egy autós és elkezdett fékezgetni, meg a végén megállt és megkérdezte "miért villogsz mögöttem " és akkor mondta, hogy az automatika csinálja..


Nem találom a cikket, elnézést.

2019. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)

Hát én nem mertem kiszállni a kocsiból, hogy megkérdezzem miért villog...

Azt terveztem, hogy leellenőrzöm a hátsó lámpákat, de még annyi időre se mertem kiszállni, mivel furán viselkedett:'D


Ha gond nélkül tovább hajt ki se írom ezt a kérdést...

De már mióta haza értem ezen agyalok, hogy a másik autós miután én félre húzódtam, miért húzódott félre, valamint miért nem szólt ki legalább valamit

2019. nov. 27. 23:56
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy az automata refi bénázott (ilyet én is nagyon sokat látok) vagy proli módon sietni akart de előzni meg fosott.
2019. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Követési távolság kb 100 méter volt közöttünk... Ráadásul egy 2kmes belátható egyenes szakasz volt és senki nem jött szembe..


Már csak az a rejtély, hogy amint félre húzódtam, miért húzódott vajon ő is félre... Bár így utólag már annyira nem is érdekel😅

2019. nov. 28. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
:O
2019. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!