Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért a vétkes sofőrnek áll...

Miért a vétkes sofőrnek áll feljebb, ha szabálytalanul előz például?

Figyelt kérdés
Múltkor előfordult, hogy a faszikám jól le vágta az éles kanyart, és nekem kellett vészféket használni. Megszóltam neki, és még neki állt feljebb. A mai nap kb fél órája (folyamán szemből előzött egy csávó, és éppen vissza fért. Villogtam neki, és még ő mutogat, hogy mi a franc bajom van.
2019. nov. 29. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert legjobb védekezés a támadás.
2019. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez a magyar sofőr, borzasztó, hogy mindenki szarik a szabályokra és ezzel a "ki ha én nem" hozzáállással közlekedik.


És ezeknek a bunkóknak a viselkedése amúgy ami a rendes sofőröket is szabálytalankodásra sarkallja, hiszen ha te 10 perce mozdulatlanul állsz az egyenesen menő sávban, és csak azt látod hogy húznak el melletted az Audik, BMW-k és Range Roverek és te azért nem tudsz menni mert a sor elején pofátlankodnak be az egyenesen menőbe, akkor egy idő után te is kiteszed az indexet és mész utánuk. Amitől meg persze mindenki másnak csak rosszabb lesz a helyzet.


A rendőrök meg a bokrokban bujkálnak és mérnek, meg közúti ellenőrzés címszóval égőkészletet nézegetnek. Ahelyett hogy egy-egy civil autóval mennének a forgalomban és ezeket szednék ki, és büntetnék meg úgy, hogy még a 30 milliós autóból is fájjon.

2019. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert ennél az egyénnél a fight or flight közül épp a fight volt erősebb. Ennyi. Nem kell túlmagyarázni, sem általánosítani. Ahhoz ez az infó kevés.
2019. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
mert ilyenek a magyar sofőrök. Imádnak másokat veszélyeztetni, szabálytalankodni és ha rájuk dudálsz akkor nekik áll feljebb.
2019. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
egyszer valaki visszafordul, és megkérdezi mit mutogattál..na, akkor kell elmagyarázni a kreszt(ha tudod)
2019. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom a kreszt, de ilyennek hiába magyaráz az ember.
2019. nov. 29. 20:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ilyen esetekre jó egy út felvevő kamera. De gondolom egy profibb, éjszaka is helytálló kisebb vagyonba kerül.
2019. nov. 29. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
A kamera miben is segít? Aki pszichológiailag alkalmatlan a vezetésre akár általában, akár csak az adott pillanatban, annak a saját igazának a megvédése lesz a fontos és ezen nem segít, ha két miafasztmutogatsz között mutatsz egy videót is.
2019. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez a magyarozás. Többet vagyok külföldön, mint itthon, de kivétel nélkül mindenhol tapasztalok ilyet. Ráadásul messze nem Magyarországon a legsűrűbben. Az viszont mindenhol állandó, hogy a legtöbb tirpák sofőr BMW-t, Audit, vagy VW Passatot vezet.
2019. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Videóval a legkönnyebb bizonyítani az ember igazát.
2019. dec. 1. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!