Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyenek voltak ma az utak?

Milyenek voltak ma az utak?

Figyelt kérdés
En a biztonsag kedveert tomegkozlekedest valasztottam (kar volt😂). Ti mit tapasztaltatok, nagyon szarok voltak az utak? Merrefele jartok?
2019. dec. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap Hevesben (amerre jártam) le voltak sózva az utak városban és azon kívül is, némi latyak volt, de amúgy jól lehetett menni nap közben.

A baj sötétedés után kezdődött. A sólé elfolyt, az utakon maradó nedvességből tükörjég lett, helyenként az ottmaradt hó buckákat alkotott. A 3-as útnak az általam használt szakasza vetekszik a legeldugottabb ukrán mellékutakkal, szóval még a folt hátán foltozások is dobálták az autót. Hogy érdekesebb legyen, bejött egy olyan köd, hogy 2 csíkot lehetett látni a felezővonalból.

40-60-nal mentem (hogy ne késsek sokat a munkából), így 3/4 óra alatt senkit nem értem utol, engem is csak ketten előztek meg, de jellemző módon, a barmok mindkét esetben közelre rám álltak, hogy vakítsanak, és még annyit se lássak, az egyik tompítottja ráadásul teljesen felfelé hordott. Ha fékeznem kellett volna, tuti belém csúsznak, úgyhogy amikor jött egy viszonylag gyengébb köd, ahol nem volt annyira veszélyes az előzés, akkor teljesen lelassítottam és félrehúzódtam, így kénytelenek voltak előzni. Mi sem természetesebb, mint hogy egyik se indexelt. Volt még egy harmadik is, aki utolért, de az egyszer csak eltűnt mögülem, pedig nem volt mellékút azon a részen.

2019. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow én tegnap voltam Hevesben, akkor már teljesen jók voltak az utak, majdnem szárazak. Hatvan felé.
2019. dec. 4. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajnalban végigszórták az utakat, már reggel 7-re rendesen lehetett közlekedni. Aztán a napos időben szépen száradt.
2019. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!