Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Áthajtottam egy piroson....

Áthajtottam egy piroson. Memnyire biztos a büntetés?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán elnéztem egy sávot, kanyarodó sáv volt, én viszont későn vettem észre, fékezni már nem akartam, így a abból a sávbol mentem tovább egyenesen, ahol azonban piros volt. Nem keresek kifogásokat, én hibáztam, hosszú évek után az első ilyen volt. Mennyire biztos a bírság? Kicsit ilyen főutca beütése volt az utcának, ezért félek kicsit a kameráktól. Mennyire tuti, hogy megbüntetnek?
2019. dec. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

semennyire

ezen kár parázni

2019. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak megbüntetni. Ha ott a helyszínen nem állított meg rendőr, akkor nincs mitől félned. Kamerák alapján nem büntetnek, max ha Véda látta volna, bár állítólag azoknak sem működik ezen funkciója. Térfigyelők meg nem erre valók.
2019. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Egyes kereszteződésekben vannak piros lámpán áthaladást figyelő kamerák. A Vaze szokta jelezni.
2019. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kamera. Attol hogy annak jelzi, még nem az. De ezt irjak is a waze oldalan.
2019. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi a segítséget! Megnyugtattatok! :D
2019. dec. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!