Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudnám gyakorolni itthon...

Hogy tudnám gyakorolni itthon a parkolásokat? Tipp?

Figyelt kérdés
Szóval az oktatóm nem túl részletes, sok mindent rám hagy, legutóbb parkolás miatt buktam meg. Arra gondoltam, gyakorolnám az itthoni autóval, elzárt terület is lenne, de hogyan/mivel imitáljuk a két autót ami közé be kell álljak? Ötlet?
2019. dec. 5. 05:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Kartondobozok
2019. dec. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pet palack, földbe leszúrt bot, bója.
2019. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A PET-et tedd negyedig vízzel, hogy a szél ne borítsa fel.
2019. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Bot, bója, leszúrt karók, karton dobozok, stb, stb.

Viszont a gyakorláshoz kevés egy néhány négyzetméteres placc.

A gyakorlás része a jelzés, érkezés, és a siker jelentős részben azon múlik, hogy jól kezdd el a manővert.

Néhány méteres előre-hátra mozgásokra korlátozva ez nehezen gyakorolható, és a pet palackok közé beállás hangulatilag is más.

Ettől még gyakorolhatsz, a kulcs az, hogy érezd azonnal, ha korrigálni kell, legyen idő javítani, ne oánik szerűen törjön rád, hogy "ez így nem jó, mit csináljak"

2019. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagy terület az van. Arra viszont én is gondoltam, hogy a pet palackok nem adják vissza, milyen két autó közé állni. Nem tudok mást tenni, muszáj valamit tennem, hamár a tanulóautóban sem tudom normálisan begyakorolni a több tizedik óra után se.... :(
2019. dec. 5. 11:42
 6/14 kovpet ***** válasza:

"muszáj valamit tennem, hamár a tanulóautóban sem tudom normálisan begyakorolni a több tizedik óra után se"


Oktatócsere? Hatékonyabb lenne mint a pet palack...

2019. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A második bukás után majd hatvan óránál nem akarok cserélni.
2019. dec. 5. 14:01
 8/14 kovpet ***** válasza:
64%

Akkor mikor cserélnél? Ha minden rendben van és elsőre átmész mindenből?

Váltani akkor kell, ha nem jó valami. Itt most úgy tűnik, hogy nem jó valami, egyébként nem akarnád a saját kezedbe venni azt, amire van fizetett oktatód...

2019. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az alapokat elméletben tudom. Akkor miért probléma, ha gyakorolnék? Hátrány szerinted?

Már idén nem megyek harmadik vizsgára, így még a váltás is benne lehet a pakliban.

2019. dec. 5. 15:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ennyi óra után már elgondolkoznék azon, hogy talán a technikai ismeretek hiányával van gondod... Pontosan mit nézel parkolásnál, mi alapján próbálod bekormányozni a parkolóhelyre? Egyáltalán melyik parkolási mód nem megy?
2019. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!