Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én ebben a helyzetben feljelen...

Én ebben a helyzetben feljelenthetem?

Figyelt kérdés
HIBÁZTAM. Tudom hogy HIBÁZTAM!!! Kamionnal voltam. Megállitott a rendőr hogy bejelentést kaptak hogy veszélyesen közledek. Záróvonal volt és megelőztem 4 autót. Az utolsó kocsi megelőz és nyom egy satut. Én jobbrol kikerultem fékezéssel mert nem tudtam már megállni. Ez a személy szolt a rendőröknek neki val felvétele is. Majd értesítenek a rendőrök.

2019. dec. 12. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Kit akarsz feljelenteni? Mit előzöl ZÁRÓVONALnál? Talán ebből most tanulsz. A KRESZ-t mindenesetre ismételd át.
2019. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A felvételen látszani fog hogy befékezett én meg kikerültem. Ismétlem tudom higy én is hibáztam.
2019. dec. 12. 14:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Önbiráskodás vészfékezésre kényszerített és ő ugyan ezt a szabányt meind megszegte mint amit én csak hogy megleckéztessen
2019. dec. 12. 14:27
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Jogod van feljelentést tenni, kérdés, hogy értelme van-e.
2019. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha van felvételed arról, hogy indokolatlanul vészfékezett előtted az autós, akkor feljelentheted. Én mondjuk belementem volna, mert nem fogok egy kaiont rángatni. Ha befágott eléd, és úgy fékezett, őt vonták volna felelősségre.

Ami mondjuk elgondolkodtató, hogy az az autós nem biztos, hogy mezei Józsi bácsi volt. Ha én betelefonálok a rendőrségre, hogy egy kamion záróvonalon előzött, kiröhögnek, vag rosszabb esetben elküldenek a fenébe.

2019. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azzal hivta fel hogy veszélyesen közlekedtem. Nem zárovonalon eloztem
2019. dec. 12. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Természetesen megteheted, és akkor őt is megbüntethetik, még súlyosabban is, mint téged. Te szabályt sértettél, de ha nála a szándékosság bizonyítható, az bűncselekmény.
2019. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
azért akarom feljelenteni mert engem is veszélyeztetett ő ugyan ugy megszegte azt a zárovonalat mint én. Ha én is ő...
2019. dec. 12. 14:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha végig mögöttem marad nem csinal semmi csak hivja a rendőrt akkor nem tenném fel ezt a kérdést
2019. dec. 12. 14:47
 10/16 A kérdező kommentje:
3,5t ás kocsi vitt egy raklap téglát meg volt dőlve én nem volt lekötve kb 30al ment ezért megelőztem de nagy jampi voltam
2019. dec. 12. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!