Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire menő dolog azon...

Mennyire menő dolog azon versenyezni, hogy kit mennyivel kap le a traffipax?

Figyelt kérdés
Szóval van egy helyi gazdag srác a városba és ügye minden gazdag srácnak vannak gazdag haverjai, azzal szórakoznak, hogy melyiküket kapja le nagyobb sebességgel a traffi, mint hallgattam 50-es táblánál 180km/h az egyik , de a másik srácot meg 204-el kapták le. Ez 300 ezres bírság, de mivel nem a legális iparban mozognak nekik ez poén.
2019. dec. 16. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor nem biztos, hogy megússzák pénzbírsággal. Gyűlnek a pontok, aztán ugrik a jogsi. Ha pedig netán halálos baleset lesz belőle, akkor jön a börtön.
2019. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
69%
Azok mind véletlenek nem pedig ezen versenyeznek. Ha valóban verseny lenne akkor felmennének pályára egy védához,de könyebb adni a nagymenőt már utólag közben meg tuti majd meg fulnak az idegbe csak hát az nem menő. Egy idő után ugrik a jogsijuk ezért mindegy mennyire apró pénz nekik a 300as csekk. A jogsijukat azért még ezek is féltik.
2019. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy féltik, az egyiknek csak korlátozott van, automata váltósra, így is négyszer bukott.


VÉDA alatt csinálják. És persze nem a nevén van az autó mert ha bukna ami ilyen bizniszbe benne van, akkor mehetne a vagyon is.

2019. dec. 16. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu.
2019. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, megbeszéltük. Ilyen tényleg nincs. Csak én találtam ki, mert egy -16 éves iskolából kibukott alkesz szülők nevelte troll vagyok aki abban éli ki magát, hogy gyakorikérdéseken kitalált történeteket ír le a közlekedések témakörben.


Honnan jöttél rá? Ja, igen, hogy 204-el nem lehet menni városba, tééényleg azt ilyen kamun elbukni.


Na, megyek is mert itt a nyári szünet még kiírok pár kamu kérdést mert ügye ez jelenti szánalmas életemben a boldogságot.


Vagy várj, lehet onnan jöttél rá, hogy fiatalok ilyet nem csinálnak mert felelősségteljesek, aztaaa, itt bújt ki a szög a zsákból mégis.


Mekkora tehetség vagy.

2019. dec. 16. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Tele lenne vele a net és a hírek, ha valakit 204-el kaptak volna el 50 helyett.
2019. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont most volt valami hír, hogy 50es táblánál 100al kaptak le valami Volkswagenest... Nem az egyikük volt véletlen? 😅

Tudom, hogy ez semmi a 200hoz képest de gondolom pont akkor érintette meg a gázpedált és gyorsulófélben volt😅

2019. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy KAMU ez.
2019. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagy cucc.. Engem 230al kaptak le a 38ason a Suzuki Swiftemmel😄

Na ezt múljátok felül

2019. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!