Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet az esetnek utólag...

Lehet az esetnek utólag valami következménye?

Figyelt kérdés

Mai napon az M1-es autópályán büntetőfékezés áldozata lettem. Fedélzeti kamerám van amely rögzítette az esetet azonban utána olyan magatartást tanúsítottam, hogy úgy tartom ésszerűnek a dolgot ha bekussolok.

Azt csináltam, miután ez a bizonyos fekete mercsós felidegesített a büntetőfékezgetéseivel, hogy mellé mentem és egy finom mozdulattal megkoccoltam az oldalát annak reményében, hogy befejezi a tettét. Nyilván arra is figyeltem, hogy nagy kárt ne okozzak és ne pördüljön meg, mert abból csúnya baleset lett volna. Reményeim elképzeléseim szerint alakultak, a Mercis sofőrje egy intenzív gyorsítással elhúzott. Többet nem láttam őt.

Annyi ezzel a problémám, hogy mögöttem jöttek, kb 100 méteres követési távolsággal és tartok attól, hogy ha volt kamerájuk akkor feljelentenek. Mit gondoltok? Van okom aggódni?



2019. dec. 22. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:
A Mercedes egyébként román rendszámú volt.
2019. dec. 22. 15:12
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet
2019. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiszem, hogy másokat ez érdekelt, viszont megérte megkarcolni a saját kocsidat?

Egyébként nem újdonság ez ebben az országban hogy ráfékeznek a másikra: csak ebben a hónapban többször majdnem összetörtek ami csak azon múlt hogy én figyeltem; román valami lószar sebességgel kijön elém anélkül hogy érdekelné, hogy jövök, vagy éppen valami idióta nem hagy előzni főúton mert rám húzza a kormányt, aztán rádudálok és befékez nekem; vagy éppen tegnap egy retkes cigány szintén befékezéssel majdnem összetört ugyanis őt zavarta hogy be volt kapcsolva az első ködlámpám indokolt esetben... egyébként sem vagyok köteles lekapcsolni ha szükségem van rá és indokolt a használat.

Ezt azért csinálják mert nincs mit veszíteniük a félmilliót sem érő szarjaikkal aztán fizess te.

Több mint valószínű hogy kamerát fogok felszerelni a kocsiba elvégre ezek közúti veszélyeztetések

2019. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:
61%

A leírásból számomra az derül ki, hogy az értelmi képességetek egy szinten van.Ha azzal, hogy románnak tituláltad a mercist, a szellemi szintjét próbáltad körülírni, akkor nyugodtan föltehetsz te is egy román rendszámot.

Amennyiben volt kamerája a mögötted haladónak, inkább az a valószínűbb, hogy felteszi valamilyen videó-megosztóra.

( Én azért abban reménykedem, hogy neked vagy a hozzád hasonlóknak van/volna oka aggódni. )

2019. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
59%
Remélem lesz következménye... Önbíráskodás, közúti veszélyeztetés meg ilyesmi szavak ugrottak be....
2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha ez egy igazi kérdés, akkor elborzaszt, hogy ilyen felelőtlen emberekkel kell osztoznom az úton. Felfogtad egyáltalán, hogy ugyanúgy,mint a büntetőfékező másik autós, úgy te magad is emberéleteket tettél kockára?


A te "finom mozdulatod" bőven elegendő arra, hogy a màsik fél megijedjen, túlreagálja a helyzetet és szándékaid ellenére megpördüljön... onnantól kezdve lehetsz fizikaprofesszor is, meg nem mondod, hány hullát kell kiszedni és melyik autókból. Jogi szempontból is konkret börtönéveket kockàztattál (es ha van felvétele erről bárkinek, még így féltheted kicsit a jogsidat).


Egyszerűen nem fér a fejembe, mi helye az utakon ennek a koraközépkori fogat fogért elvnek...

2019. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tahó volt mind kettőtök.

Őszintén remélem hogy valaki felvette kamerával és beküldik a megfelelő helyre.

2019. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem megkapod a magadét. Pont az ilyen önbíráskodó gyökereknek nincs helyük az úton. Nyugi, a másik faszparasztnak sincs helye.
2019. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!