Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Számíthatok valami büntetésre?...

Számíthatok valami büntetésre? Utólag lehet butaság volt de egy úton a főtér felé elém szaladt egy macska. Nem mentem gyorsan de rávillogtam. A parkolóban meg ott állt egy rendőrautó.

Figyelt kérdés

Nem jött utánam meg semmi csak az irányjelzője villant mielőtt átmentem előtte.

Remélem itt is differenciáltan bírálnak bár tény én nem vagyok igazgató hogy elnézzék ha hibázok. Viszont esőben amikor alig látni tudni akartam hogy nem-e maradt az úton.


2019. dec. 23. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Rávillogtál egy macskára? Szerintem ugrik a jogsi, de ha nagyon rendesek, talán megúszod néhány büntetőponttal.
2019. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a macska a rendőrség kötelékében dolgozik, az szívás


sőt,lehet akár hivatalos macska elleni erőszak is, és az intézkedés akadályozása

2019. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fényszóróval csak jobban látni ilyenkor. Amúgy nem viccből kérdeztem. Mondjuk miután ütötték már el macskámat áttudom érezni a helyzetüket.
2019. dec. 23. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel azokat is megbüntethetnék, akik az elsőbbségről való lemondásukat villogással jelzik vagy a vészvillogós "köszöngetőket".

Szóval nyugi, nem fogsz semmit kapni.

2019. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
83%
Ez komoly??? Viccnek durva lenne...
2019. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A macskákkal vigyázni kell, különösen a feketékkel, mert ha az átmegy előtted, az szerencsétlenséget jelent. Az előttem átszaladó fekete macskára mindig rádudálok és addig nyomom a dudát, amíg vissza nem néz rám, mert azzal feloldja az átkot.

Ha nem néz vissza, akkor bajban vagy!

2019. dec. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Fekete macska volt? Mert akkor azért volt ott a rendőr!
2019. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha álruhás rendőr volt éppen akkor nem tudni......
2019. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem csak poén kérdés mert ha nem hihetetlen szomorú hogy ennyi ésszel rendelkező ember gépjárművet vezet.

Régen 8 általánoshoz volt kötve a jogosítvány ezt már eltörölték?


Szerinted eljárást indítanak ellened mert villantottál reflektorral?

Te jó ég.

2019. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!