Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni, ha mögém...

Mit lehet tenni, ha mögém állnak kocsival és nem tudok hazamenni?

Figyelt kérdés

Konkrétan a férjem volt másik városban a kombi autónkkal és mondta,hogy centiken múlt. Én nem tudtam volna kiállni.

A helyszín kétirányú utca ,egyik oldalán merőleges parkolók vannak kialakítva. A beparkolt kocsi mögé a másik oldalra állt be a kocsi,ahol tilos megállni.



2020. febr. 6. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt kell hívni.
2020. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan dudálsz egyet. Megmozgatod az autóját, hátha beriaszt. Ha nem jön ki a fószer pár percen belül, akkor rendőrt hívsz, ameddig kiérnek lefényképezed telefonnal (nehogy az legyen, hogy közben elhajt és kamuhívással vádoljanak utána).
2020. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer jártam így, megkértem pár pasit, hogy álljanak ki nekem.... nagy nehezen sikerült nekik
2020. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Volt már ilyen, kb 56 mozdulatból kellett kiálljak. Szeretem az ilyet, kuplungot, gumit, szervópumpát gallyra vágom az autómon, nem beszélve arról, hogyha mégis hozzáérek, még én lesz a hibás, és az én autómat is megkarcolom.
2020. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A férjemmel abban egyet értünk,hogy rendőrt hívunk. Ő mit csinál? Elszállíttatja? Lehet,hogy vidéki nevén van az autó és a rendszerük szerint nem is abban a városban Lakik. A férjem szerint csak megbünteti a parkolásért. Szerintem ez kevés.
2020. febr. 6. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem lehet másképpen kiállni onnan, akkor a rendőr köteles intézkedni az elszállíttatásáról. Az egésszel csak az a baj, hogy ezzel elmegy egy csomó idő, hacsak közben fel nem bukkan a kedves tulajdonos...


Én voltam szemtanúja egy hasonló esetnek. Busszal (helyi járat) befordultunk egy szűk egyirányú utcába, egy balf. meg úgy gondolta leparkol a tilosban, csak arra nem gondolt, hogy egy busz méretű jármű már nem fér el a kilógása miatt. Természetesen sem előre, sem hátra nem tudtunk menni, és bedugult a mögöttünk lévő kereszteződés is. Ott a buszsofőr egyből rendőrt hívott, ki is jöttek és intézkedtek. Mondjuk nem tudom mi lett a vége, mert fél óra után úgy döntöttem, hogy lekéredzkedek a buszról és megyek inkább gyalog. Na most, képzelhetitek hogy megszívta mindenki az egész városban, aki erre a buszra várt...

2020. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

De ha kitudott állni , akkor nincs kérdés.

Mégha nehezebben is , de ki tudott állni.

Az hogy te nem tudtál volna , az elég nagy baj.

2020. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a kézifék nincs behúzva, és nem automata váltós a kocsi, odébb kell tolni.
2020. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Tesóm barátjával pár hete történt ilyen. Egy csajszi fogta és a parkoló bejáratába hagyta keresztbe az autóját, kb. 15 autó se ki se be...


Hívtak rendőrt, az lepattintotta őket, hogy ezzel nem foglalkoznak - pedig csak fel kellett volna hívni a tulajt. Utána hívták a közterületeseket akik kb. egy óra alatt ki is értek "lopóautóval" és 10 perc alatt el is vitték a kocsit. Laza 2 óra alatt oldódott meg az ügy...

2020. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!