Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miert jó veszélyeztetni másokat?

Miert jó veszélyeztetni másokat?

Figyelt kérdés
Városban mentem, le akartam kanyarodni a főútról, jöttek a másik irányból ezért megálltam. Az utcába ahova be akartam kanyarodni megérkezett egy autó, megállt a STOP tábla előtt. Elment a szembe jövő autó. Megindultam, hogy bekanyarodjak, erre a STOP tábla előtti autós hirtelen nagy gázzal ki akart kanyarodni elém majd bemutatott. Ha nem állok meg, akkor belementem volna. Ott ült a kocsiban a felesége és a gyereke is. Mire jó ez de tényleg?

2020. febr. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlnépesedés elleni reflex.
2020. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha a sebesség korlátozás átléphető egy türelmi határig, akkor a többi szabálytól miért várod, hogy be legyen tartva, miközben a gyorshajtás az elsődleges baleseti ok?


Na?


Amúgy meg mindenki siet és csak ő az egyetlen az úton... Szóval az a csoda, amikor szabályosan közlekedik.

2020. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Mire jo ide kiirni ezt a nyavajgast? Igazad van de ez sajnos napi szintu dolog, jobb nem lesz,
2020. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam az ilyenekkel fogalalkozni, főleg nem kiírni. Az döbbentett meg, hogy mindezt a családjával együtt csinálta.
2020. febr. 9. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt se tudta, hogy melyik világon van a csávó, nem tudta kit kéne elengedni, vagy egyszerűen csak rettentő türelmetlen volt. Ez, hogy a család ott volt, vagy sem, semmit nem jelent a történetben.
2020. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nap mint nap találkozok ezekhez hasonló esetekkel. Olyannal is, ahol nagy forgalom mellett belemegy a barom kockázatos előzésbe, ami mások ébersége miatt nem lesz baleset, közben meg nem nyer egy percet sem, mert ugyanabban a sorban araszolhat tovább, ahol a többiek. Nem a sietség, hanem vannak emberek, akik egyszerűen személyiségükből fakadóan alkalmatlanok a felelős közlekedésre, de ezt az égvilágon nem szűri semmi.
2020. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy szűk volt az utca és sokkal egyszerűbb lett volna, ha kiengeded.

Persze ettől még egy agresszív barom a csávó. De van, amikor én is anyázok magamban, amikor hasonló helyzetben a paraszt csak azért sem enged ki és inkább centizget mellettem.

2020. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én börtönbe tenném az ilyen barmokat. Tudatosan veszélyezteti mások életét (az hogy a magáét is nem érdekel)
2020. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!