Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Láttam egy videón, hogy a...

Láttam egy videón, hogy a rendőrök egy digitális műszerrel ellenőrizték a spanifer feszességét. Nálunk van ilyen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy azt hogyan lehet fizikai mérés nélkül ellenőrizni. Meg, hogy mi számít elég feszesnek.

Biztos, hogy azt ellenőrizték?

2020. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, közben megkérdeztem egy kamionos vállalkozó ismerőst és megerősítette, hogy németben csinálnak ilyet.
2020. febr. 11. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Linkeld már be a videót.
2020. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez kamunak hangzik. Tudtommal nincs előírva, hogy pontosan mekkora erővel kell meghúzni, meg aztán műszer nélkül honnan tudná a sofőr, hogy elérte-e a szükséges erőt a meghúzásnál?
2020. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Életemben még csak hasonlorol sem.hallottam
2020. febr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van pedig a németeknél.

[link]

[link]

2020. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajna belinkelni, egy haver nézte, ő mutatta nekem is. A kamionos szerint nem is a rendőrök csinálják a németeknél hanem az ottani közlekedésbiztonság vagy mi.
2020. febr. 12. 18:10
 8/9 wadi válasza:
Ráadásul nekünk azt mondták gki tanfolyamon, hogy magyar találmány. Amúgy a tengelysúlyt hogy ellenőrzöm rakodás közben? Azért is büntetnek....
2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A biztonsági övet is tudják digitális műszerrel ellenőrizni, akkor ezt miért ne tudnák?
2020. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!