Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális ez első jogsi után?

Normális ez első jogsi után?

Figyelt kérdés
Meglett a jogsim, tegnap vezettem először oktató nélkül a szüleimmel a városban. Nagyon izgultam, kicsit féltem is egyedül, de összességében jól parkoltam és úgy érzem jól vezettem. Normális ez az első néhány alkalomkor, hogy félek kicsit? Mással is volt ilyen?

2020. febr. 27. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Minél többet vezetsz, annál jobban fog menni, rutinod lesz.
2020. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális nyugi,amúgy gratula.
2020. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Megszoktad, hogy ott van melletted az oktatód, aki ha kell, bele tud nyúlni a dolgokba. Nyilván furcsa érzés, amikor először tényleg 100%-ban tied az irányítás. Gratulálok a sikeres vizsgához! :) Hamar megszokod majd ezt is.
2020. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nekem még nincs meg a jogsim, de én speciel alig várom, hogy ne legyen ott az oktatóm, és ne nyúlkàljon se a pedálokba se a kormányba.

Minél többet mész, minél több gyakorlatod lesz, ez az érzés úgy fog halványodni majd.

2020. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"első jogsi után"

Miért, hány jogosítványt akarsz még? :D

2020. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mocsok vicces vagy 5-ös, ha már legalább érdemben nem tudtál válaszolni normálisan a kérdésemre, akkor legalább maradtál volna csendben. :)


A többieknek köszönöm szépen a válaszokat és a gratulációkat!

2020. febr. 28. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Én pl A2-esnél úgy hivatkoztam rá, hogy most csinálok másodjára jogsit :) Utána A-nál "harmadik jogsiként" hivatkoztam rá. Köznyelvben bőven belefér :)

2020. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!