Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Helyszíni bírság XIII. kerület...

Lázárvagyok kérdése:

Helyszíni bírság XIII. kerületi Közterület-Felügyelettől, de nincs csekk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A közterület-felügyelet kék (nem piros) zacskóban helyszíni bírsággal megbüntetett távollétemben. Szabálysértően parkoltam, olyan hosszú a megnevezés, hogy nem írom le. A járda és az úttest közötti földre parkoltam, se fű, se fa, na mindegy. Papír volt a rendszámommal és az autó típusával. Nem kekeckednék, befizetném, de csekk hiányában nem tudom, és félek ha utólag küldik ki magasabb lesz a díja. Mit lehet erről tudni? Hívjam fel őket, vagy várjam meg, amíg kiküldik? Ráadásul nem az én nevemen az autó (családtagé). Mit tegyek?

#parkolás #bírság #nincs csekk #utólag magasabb
2020. márc. 8. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, semmibe nem kerül.
2020. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel szabálysértés tulajdonképpen a szabálysértő személyt kell büntetni. Azt meg ki kell nyomozni. Nem akarok ilyenre buzdítani senkit de én ilyenkor nem teszek semmit mert csaladtagra nem teszek terhelő vallomást így elul Az ugy.
2020. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Ezért utálok Pesten közlekedni. Büntetnek minden szarért, még leparkolni se tud az ember normálisan mert minden parkoló tele van. Itt vidéken bezzeg senkit nem érdekel, hogy parkolsz. Ne zavard a többit az elindulással, csak az a lényeg. Múltkor is volt egy rendezvény aztán valaki az erdőnek a szélén parkolt le 2 fa közzé :D senkit sem érdekelt, a rendőr is csak mosolygott rajta.
2020. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!