Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hagyjam fenn a téligumit,...

Hagyjam fenn a téligumit, vagy átrakjam a nyárit?

Figyelt kérdés
2 garnitúra kerék van a kocsimhoz most még a téli van rajta, állapotra nagyon jók, a nyári szettem viszont teljesen kopott/repedezett, pár éve "még egy szezont elmegy" alapon raktam már csak fel... (2004-es gyári mindkét szett, de most nincs újra pénzem)

2020. márc. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd fent a télit. Már csak azért is, mert a napokban jön a hóesés.
2020. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy döntöttem, egyelőre hagyom a télit. Egyrészt most visszahűl az idő, másrészt nem megyek én annyit a kocsival, hogy nagyon megérje. Ha lezajlott ez az egész, akkor majd átcseréltetem.
2020. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
2004-es, 16 éves gumi az szimplán kuka.
2020. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Rossz gumit nemhasználunk a mások életére vigyázni kell.
2020. márc. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

ha a kettő közül kell választani akkor a téli mindenképp.

de egy 16 éves gumi már úgy szét lehet repedezve és keményedve, hogy csak az ima tartja az úton. addig ok hogy te 40-el veszed az országúti kanyart, de váratlan helyzetre nem fogsz tudni reagálni, és kész a csatt vagy a tragédia

2020. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
Ha nem tudsz új gumikat venni, akkor legalább valami használt, de jóval fiatalabb gumikat vegyél a gumistól. Azt olcsóbban megúszod. 16 éves gumikkal ne közlekedj!!!!
2020. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
64%

Én fennhagynam a tèlit, a nyárit add el felnistől kis pénzért.

Az a pénz kb elég 1 db negyevszakosra.. aztán már csak 3 db árát kell összegyűjteni... Utána meg nincs gond a cserelessel..M

Gondolom nem 200le-s 3 tonnás autóról van szó.. ami évente meg 50e Km t

2020. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!