Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ment a megengedett...

Miért ment a megengedett sebességgel az BMW X6 autóúton?

Figyelt kérdés

Pénteken mentem végig az R67-es úton, aztán volt egy fehér BMW X6 aki a külső sávban haladt csak egy kamiont előzött meg, ment gps szerint 109km/h-val kb. féltem megelőzni mert sok olyan orosz videót láttam ,hogy rábírta a mögötte lévőt a prémium autós , hogy előzze meg majd mögé ment villogtatott, megelőzte büntetőfékezett stb.


Én egy régi leharcolt ( értsd 360 ezer km-t futott ) Swifttel voltam és , igen megelőztem gps szerint ( óra szerint is mert minden gyári kivéve a központi zár mert eredetileg nem volt távirányítós )132km/h-val és semmi nem történt, pedig annyira bámultam a tükröt majdnem lementem az útról, néztem mi a baja, egyszerűen nem tudtam elképzeli valaki miért ül X6-ba ha nem 200 felett megy piszok veszélyesen. Ehelyett nekem kellett figyelmetlennek és hanyagnak lennem hisz mint írtam a tükröt bámultam s 22 km/h-val túlléptem a sebességhatárt.


Ilyet soha nem láttam, ezért is született meg ez a kérdés, hogy mi lehetett?


2020. márc. 30. 20:35
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
85%

Nem merte nyomni neki jobban mert épp szervízbe vitte.


Elég erőltetett troll kérdés.

2020. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 D. Brasco ***** válasza:
61%
Legkozelebb valami jobbat talalj ki.......de ha esetleg megis igy tortent volna,nagyon tudlak irigyelni hogy ez a legnagyobb problemad.....ami miatt meg kerdest is kell kiirnod a gyakorira........
2020. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Háát igen, ez az a problémám amit kiírok, amit nem az ahhoz komoly, nem kezdek itt el lelkizni meg nyávogni.


Nem is troll kérdés. Egyébként.


Komolyan, láttatok már szabályosan közlekedő prémium autóst? Mert én ritkán.


Tudtommal 100-nál tilt be a német autók többsége ha részecskeszűrő hiba van akkor meg 90, szóval pont 109-el menne mert szervizig vitte? pénteken? Ugyan...

2020. márc. 30. 21:17
 4/21 MikeS13 ***** válasza:
42%

Nálunk a szomszédban egy kedves, idős házaspár lakik és nekik is valami ilyen BMW-jük van.. Tehát van ilyen, hogy normálisan közlekedik valaki fullos autóval.

Egyszer egy BMW-s maga elé engedett mikor indexeltem... Na ilyen is csak egyszer volt.

2020. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Oh, velem is volt ilyen, egy Audis engedett ki egy veszélyes útszakaszon, komolyan nem mertem kimenni attól féltem azért enged ki, hogy ledudáljon. Túl sok orosz videót nézek.


Anno volt román is valami Bogdan nevű youtube-s őt engedték ki majd verték meg mert lassan ment.

2020. márc. 30. 21:57
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Korábbi munkahelyemen a cég vezető is hasonló prémium autókkal mászkált. Mozgáskorlátozott volt, tolószékben ült. Bár nem ültem soha mellette, de erősen kétlem, hogy állat módjára vezetett volna.
2020. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A bmw-től vannak komolyabb autók is a világon teljesítményt nézve, igen régen még menőnek számított rappereknél is egy 7-es bmw, karrierjük elején :D Utána már igazi autókat vettek ők is.


Pl a Hell energiaital tulaja mellett kétszer is elhúztam kb 15-25km/h különbséggel pedig legelső alkalommal egy Aventadort vezetett, tavaly pedig Mclarennel mentek kocsikázni hétvégén egy nővel...

Ezek a veszélyes autók, mégis tartotta az 50-60at, neki már nem álom ez az egész autós dolog, azért nem is tekerte még fel egyiket sem a fára...


Engem nem különösebben foglalkoztatnak az olyan autók amikre soha nem tehetek szert, ebből kifolyólag is lettem motoros :)

Első nyáron újdonság volt nekem is a 600-as 125 lőerős Suzukim, csavartam is a gázt neki rendesen, miután ismertem a határait pár nyár után ráuntam, és csak gurulgattam vele, tudtam mennyi a vége, aztán elmúlt a varázsa, és vettem egy közel 200 lóerős nagy tesót a kicsi helyett, ennek ellenére nem kapok vérszemet ha bevág elém egy Prius, vagy akármilyen autó, mert tudom mire elegendő ennyi lóerő, ugyanennyi önsúlyhoz.

2020. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdenek unatkozni az emberek. :D :D

Fura egyik adag örül annak hogy végre nyugodtan lehet otthon lenni, a másik meg begolyózik és furábbnál furább kérdéseket kezd el önteni magából. :D

2020. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, nekem Audim van, és a múltkor 40el mentem faluban.
2020. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ja, meg Dacia-d is van Audi mellé.


Igen, azért 3 hét után mentem ki az utcára ( útra) még azt is megnéztem, hogy hogyan szállnak le a vonatról az emberek. Ennyi idő után újdonság minden. Nekem legalábbis.

2020. márc. 30. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!