Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miskolc Búza téri védánál...

Miskolc Búza téri védánál megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő: a Szeles utca irányából balra kanyarodtam a belső sávban, és ahogy közelítettem a lámpát átváltott sárgára. Ekkor már olyan közelre értem,hogy csak satufékezve tudtam volna megállni, ezt pedig nem akartam megkockáztatni,mert mögöttem is jöttek. Ezért gyorsítottam valamennyit, nem tudom mennyire mert a kanyarodásra figyeltem, de valamennyivel biztosan túlléptem az 50-et. A kérdésem, hogy szerintetek számíthatok-e büntetésre emiatt, a kamerák be tudtak-e mérni abban a sávban?



2020. máj. 11. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
ahogy hallottam ezekkel a Védákkal csak a sebességet mérik
2020. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

50+ km/h?

Jó emberes kanyarodás lehetett az 😀

2020. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neem,mikor még nem értem féktávra,előtte gyorsítottam fel,utána erősen fékezve rövid féktávot vettem :D
2020. máj. 11. 14:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Az 100%,hogy sárga lámpán mentem át.
2020. máj. 11. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Most néztem jobban a kérdést, tehát akkor a buszpályaudvar felől kanyarodtál ki balra a 3-as főútra a Szinvapark felé, igaz?

Azt a lámpát ami neked sárgát mutatott, nem is látja a VÉDA, nehezen lenne bizonyítható. Amikor pedig sárga az ellenkező iránynak még piros van.


Valószínűleg nem lesz semmi belőle.

2020. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!