Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Feljelentésre számítsak?

Feljelentésre számítsak?

Figyelt kérdés
Szabályosan fordultam be és ott volt egy zebra. A mellettem levő autótól nem láttam hogy egy öreg néni jön a zebrán. Amint megláttam megálltam de ő elesett. Azonnal kiszálltam és felsegítettem. Utána kerestem parkolót és utána mentem. Mondtam hogy be viszem az ügyeletre de azt mondta jól van. A telefonszámom is megadtam neki ha esetleg baj van.

2020. máj. 25. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekimentél vagy sem? Egyébként onnantól, hogy nem kért orvosi ellátást saját szakállára ment haza, nincs miért utólag hepciáskodnia.
2020. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen neki mentem, de lassan mentem úgyhogy csak súrolta az autót és látszatra nem lett baja nem tört el semmije. Ügyeletre nem akart menni mivel sietett.
2020. máj. 25. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ha saját felelősségre távozott akkor nem nagyon tud mivel magyarázkodni a későbbiekben. Bár, magyarországon bármi előfordulhat.
2020. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Az én véleményem:

ha egy autó áll egy zebra előtt akkor az nem véletlen, tehát ott gyalogos fog átmenni.... ez olyan mint a labda szabály:"Ha látsz egy labdát gurulni az úton, nemsokára jön a gyerek is!" na most az hogy elütötted az igen lehetne.... de mivel megálltál, kiszáltál a kocsiból, meggyőződtél arról hogy jól van és nem kért elsősegélyt (ha nem kér elsősegélyt akkor az annak minősül hogy adtál első segélyt) így hiába akar bármit is csinálni nem tehet semmi. Csak abban az esetben ha a helyszínen rendőrt kér.ha csak kinézel a kocsiból jó felákt tovább mész akkor cserbenhagyás. így viszint semmi....

2020. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!