Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Előfordult már veletek igazolt...

Előfordult már veletek igazoltatásnál, hogy a rendőrök felnyitották a csomagtartót is és/vagy az autó utasterében is kutakodtak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit gondoltok miért történt, és mivel indokolták?

2020. jún. 7. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

A csomagtartóba néztek már be, az indoklás az volt, hogy "mert különben."

Tegyük hozzá, éjjel volt, a sofőrön kívül mindenki matt részeg... Mármint az autóban.

2020. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Ukrán határ közel van.
2020. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer felnyittatták a csomagtartót, nem kérdeztem miért, nincs semmi titkolnivalóm, kár a stresszelés.
2020. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha bele néznek, nem kell indokolni nekik semmivel.
2020. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, vagy 30 évvel ezelőtt.

Az utastérben levőket igazoltatták. Nem felnyitották, hanem felnyittatták a csomagtartót. Nem kutakodtak benne, csak belenéztek.

Minden autót megállítottak, hosszú sor volt. Nem kérdeztem, hogy miért.

Utólag hallottam, hogy szökött rabot kerestek.

2020. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi is egy ilyen a szökött-rab keresésbe estünk bele.

( 1990-körül, Miskolc, Varga-hegy)

Este 10 után mentünk hazafelé a családdal.

Megállított, elkérte az igazolványokat és belenézett a csomagtérbe.(udvarias volt, válaszolt a "miért"-re, megköszönte és jó utat kívánt)

Ez a dolga.

2020. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Igen, sőt ki kellett pakolni a zsebeket, talán meg is motoztak. Abban az időben nagyon ment a drogterítés a környéken, mi is buliba mentünk éjjel. Nem hatott meg a dolog.
2020. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Velem ez többször előfordult már, pl. Németországban az autópályán állították félre a migránsbrigádunkat, aztán a belarusz-lengyel határon a lengyelek rádobtak még egy plusz mélységi ellenőrzést beléptetés után 5 km-rel, egy másik alkalommal pedig a ferihegyi reptérre menet volt hajtóvadászat egy szökésben lévő fegyveres bankrabló után.
2020. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer kinyittatták. A vicc az, hogy tele volt hússal amit én haszonszerzés céljából árusítgattam ismerősöknek. Állítólag ugyebár ezért komoly bünti jár, ráadásul emiatt már a NÉBIH is kivonulna, de végül annyit mondtak, hogy "további jó utat"

Szerintem nem sok kedvük volt kérdezősködni, csak azért nyittatták ki mert ki volt adva biztosan parancsba. Magyarországon nem kell rejtegetni a drogot ilyen fakabátok mellett :D

2020. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 40 éve vezetek, de soha nem kutakodtak az autómban.
2020. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!