Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyalogosként átmentem a piros...

Gyalogosként átmentem a piros lámpán-sosem szoktam, lehet belőle bajom, ha volt kamera?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon ég a fejem. Egy autó jött messziről, nem is akadályoztam, kb leszarta a gyerek, még intettem is neki, hogy bocsika. De sosem csináltam még ilyet.
2020. júl. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem, bár törvény szerint lehetséges hogy büntetnek egy csekély összegre.
2020. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Keresztkérdés: hogy tudnának egy videófelvételről beazonosítani?

A homlokodra van tetoválva a személyi számod?

2020. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz semmi. Én gyakran szoktam átsétálni piroson, sose volt még semmi, bár előtte körül szoktam tekinteni, hogy nincsnek e zsaruk a környéken. (olyan helyeken ahol ismerem a lámpaváltást, indokolatlanul hosszú a piros és nincs türelmem kivárni - természetesen ha nem jön autó)
2020. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet belőle semmi, csak helyszíni bírság lehetne 50 ezer. Így utólag nem büntethetnek.
2020. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
71%

A jelek szerint nem lett belőle bajod.

Nem a kamerától kellene félni, hanem attól, hogy a szabályosan közlekedő gépjármű alatt végzed...

2020. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolso, igen ez a bajom nekem is, nem szoktam ilyet csinálni, általában nagyon szabályosan kozlekedek, nem is értem, ez hogy eshetett meg.
2020. júl. 18. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Mért kell ezen parázni? Ha majd besz*rsz akkor se várod meg a zöldet nyilván...

Meg ha totál kihalt az út mondjuk éjszaka, akkor senki se várja meg a zöldet.

2020. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én igen.
2020. júl. 20. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle baj, nyugi. Nem tudnának utólag beazonosítani. Amúgy ez még nem akkora tragédia. Mármint, most egyszer előfordul.

Nálunk pl. a városban van egy olyan hely, ahol van a gyalogosoknak is lámpa, meg minden, és ugye a sima (egyik legforgalmasabb utca) utca a 4 sávosba torkollik.. és ugye ott van több zebra is, és igazából mindegy is, a lényeg az, hogy a gyalogosok - fiatalok, idősek egyaránt - átsétálnak a piroson. Eszem megáll, mikor ott állok a zebránál, várom, hogy zöldre váltson, erre pl. egy tömegnyi ember mellém ér, és mind átsétálnak, mintha mi sem lenne természetesebb. Elég szomorú, hogy annál a zebránál alig van olyan, aki megáll. Pedig viszonylag eléggé forgalmas utca/út, az embereknek nem kéne ennyire nemtörődömnek lennie.

2020. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!