Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem bosszantanak azok,...

Csak engem bosszantanak azok, akik úgy állnak meg a piros lámpánál elsőként, hogy még eléjük férne egy másik kocsi?

Figyelt kérdés
Gondolom azért nem mennnek a lámpa alá, mert akkor 5 centit le kellene hajolniuk, hogy lássák a lámpát. Inkább feszítenek egyenes gerinccel és miattuk 1-2 autó már nem jut át.

2020. szept. 7. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen normális, nekem a kis autómból nehezen lehet látni a lámpát felfelé, ezért van hogy hagyok egy métert a vonaltól hogy ne törjön ki a gerincem a fél órán keresztül való hajolástól. Akinek nem tetszik, mehet a másik sávba vagy így járt.
2020. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem számít, azért nem jutsz át, mert a többi a sorban a facebook bűvöletéből eszmélve akkor kezdi felfedezni a kuplungot, mikor az előtte levő már elindult.

USA-ban pl tök jó, hogy a lámpák a kereszteződés túloldalán vannak, így akkor is jól látod, ha a vonalon állsz.

2020. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Van, ahol sosem vált a lámpa, ha nem állsz eléggé előre. Na, ott bosszantóak.

2020. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Előttem mindent leírtak. itthon úgy van kitalálva hogy egy teherautóhoz képest kicsit laposabb autóból csak a tetőablakon át látod a lámpát, már ha van tetőablak. Az érzékelőhurkosoknál hááát ott szívás van..
2020. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, de ha van esze a tervezőnek, a hurkot nem a vonalra teszi, hanem hátrébb. Sajnos ezt a lécet nem mindenhol sikerül megugrani
2020. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem meg azok bosszantanak, akik úgy szerelik fel a lámpákat, hogy azokat nem lehet látni. Normális helyen a kereszteződés túlfelén vannak a lámpák, azokhoz nem kell nyújtózkodni. shorturl.at/opsV3
2020. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!