Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyit Tanultatok KRESZ...

Oláh Gyula kérdése:

Mennyit Tanultatok KRESZ vizsgára és ki hanyadjára ment át?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Etitanba sokszor atolvastam, modulrol modulra, es a fontos reszeket memorizaltam..Mi a sztrók, hogyan ismered fel,mit teszel..

Vagy a sokkos allapot jelei, mit teszel es stb

2020. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

első: az az EÜ, a kérdező a KRESZ-t kérdezte.

Én addig gyakoroltam a próbavizsgát amíg 90% nem lett stabilan. Elsőre, 100% lett végül.

2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Már nem emlékszem, hány órát vettem. 4 éve csináltam B kategóriát, elsőre meglett 1 hibaponttal, én végeztem először a teremben kb 10-15 perc alatt. C is elsőre meglett kb 2,5 éve, egy B kategóriás végzett előttem, pontszámokra már nem emlékszem. 21/F
2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Annyit tanultam amennyit kell. Én alapvetően nem "letudni" hanem érteni akartam, így elolvastam hozzá a jogszabályi részeket, csináltam a rész gyakorlásokat és a végén pár próba vizsgát. Elsőre meglett.
2020. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Aki a KRESZ vizsgán megbukik, kizárólag csak magát okolhatja, felkészületlenül ment oda...

Az elméleti vizsga nevetségesen egyszerű felmérő, a 10 hibapont lehetőség rengeteg.

Meg lehet bukni, de ahogy írtam, a felkészületlenség az ok, ott nincs semmi váratlan.

Az egyén függő, hogy kinek mennyi tanulás szükséges, van akit szórakoztat is egy-egy KRESZ feladvány, és van akiknek nyűg... utóbbiak tanulják nehezebben

2020. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan nem tudom, de sokat, mert már kölyökkoromban is tanulgattam.

Elsőre sikerült, hiba nélkül.

2020. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A tananyagot alaposan elolvastam egyszer, párszor megoldottam a próbavizsgát és elsőre sikerült. Mondjuk én is gyerekkorom óta tanulgatom a táblákat és szabályokat.
2020. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
35%

Nekem elsőre sikerült, 2 hibaponttal.

Csak kresz teszteket csináltam, ennyi bőven elég. Csak több oldalon csináld őket hogy biztos találkozz minél több kérdéssel.

2020. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elsőre átmentem 1 hibával. E-learningen tanultam. Munka mellett pár órát naponta, hétvégén viszont egész délelőtt.
2020. szept. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a része a jogosítványszerzésnek, ami egy kis szorgalommal mindenki részéről elsőre sikerülhet. Én 34 évesen, munkahely mellett, kisgyerek mellett elsőre átmentem nulla hibaponttal. Szerintem még sok is a 10 pontos hibatűrés.
2020. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!