Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetés,tapasztalatokra...

Ittas vezetés,tapasztalatokra lennék kiváncsi,kinek volt mikor???

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 11:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
ha 6 hónappal megúszod,akkor még lehet,hogy utánképzésre se kell menjél.
2020. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Az se semmi sztori :D

Szerintem megúszom 6 hónappal, csak valami történne már.

2020. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ja és...többet én sem szórakozom ezzel.
2020. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
December közepétől itélkezés szabadság van,reméljük abba nem esel bele. Mert akkor csak jövőre lesz itélet.
2020. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Na még az hiányozna. Ennyit a 30 napról már így is...
2020. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
62%

Biztos, hogy kell mennem bíróságra?


Azt hittem ezt letárgyalják nélkülem aztán kiküldenek valami papírt és végre elfelejthetem ezt a hülyeséget.


Bocs erre nem válaszoltam...


MINDENKÉPPEN lesz tárgyalás és MINDENKÉPPEN legyen ügyvéded. Végén kérdezi majd a bíró,hogy van vmi hozzá fűzni valód...Na akkor állj fel és könyörögj,hogy nem tudsz a jogsid nélkül dolgozni,gyereket,nagymamát vinni stb... Minden papírt gyűjts be,jó előre!. Én amit vittem: jogosítvány elöéletipontokról igazolás(remélhetőleg nulla pontod van)munkaszerződés,hogy neked az autó elengedhetetlen a mundád elvégéséhez.

Ja... még vmi: 2 évre visszamenőleg nézik a szbálysértést, 5 év bűncselekmény elkővetését. a nincs semmi az is jó pont a bírónál.

2020. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Megszuletett az itelet? Mi lett a story vege? En is sortars vagyok...
2020. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én a 0,35-öt fújó hozzászóló vagyok és azóta sem történt semmi... :(


Te mit alkottál utolsó?

2020. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva pár nap híján 3,5 hónap alatt Budapesten nem született még meg az ítélet úgy, hogy a rendőrségen még aznap kihallgattak és elv. 30 napon belül le kellett volna zavarniuk az ügyet. :(
2020. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!