Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A útmunkások által kitett...

A útmunkások által kitett megengedett maximális sebesség tábla vagy az egyébként is az arra a szakaszra jellemző tábla a mérvadó fix traffi esetén?

Figyelt kérdés

Tehát melyik sebességet figyeli az állandó traffi, teszem azt 90 km/h a megengedett maximum az adott útszakaszon, de pl. a belső sáv "kibólyázása" miatt (felújítás miatt nem használható) 60 km/h raktak ki.

Melyiket nézi a fix traffi? Csak mert mindenki a 80-90-es tempóban haladt.


2020. okt. 23. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az M0-ás déli szakaszára gondolok, a 11-es út felé vezető oldalon, a 6-os útra vezető tábla előtt.
2020. okt. 23. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
90-et nézi, nálunk nem állítják át arra a pár napra.
2020. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A rendőr viszont lehet hogy kimegy kézzel mérni, ő már a 60-at nézi.
2020. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem tartja be azokat senki, veszélyes is túl lassan menni.
2020. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. okt. 23. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk ha 60-as táblánál 70-nel belecsattansz az eléd hátráló munkásba, elég jó szakértőt kell fizetned, hogy kimentsen a halált okozó közúti baleset okozásának vádja alól. Szóval csak érdemes visszafogni a lovakat.
2020. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
És ha hatvannal csattan bele, akkor csak leporolja a svejci sapkáját az a munkás?
2020. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fixet is átállítják. M1 próbáltam besorolni 60 as táblánál, mikor a kamionok 90 el jöttek, nem sikerült. Pár hét múlva kaptam levelet, de írtam nekik egy kedves levelet, nem tudom ki vezette az autót. Sajnos ez a lehetőség már nem játszik. M 1 feljáróinál állandóan túrnak 60 as tábla, inkább fel se megyek. 30 as táblákat meg sokszor kint hagyják hetekre feleslegesen két falu között. szinte hetente látom már a civil rendőrautókat, mindig megállítanak valakit, és útépítési tábla is egyre több. Bár az utat nem építik.
2020. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!