Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem? Milyen jelző...

Miért nem? Milyen jelző illetve elnevezés illene az ilyenekre?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy az autósok nagy többségénél tapasztaltam azt hogy egyszerűen képtelenek használni az autójukon vezetés közben az irányjelzőt ha sávot szeretnének váltani vagy befordulnak elfordulnak lekanyarodnak ...

Egészen egyszerűen jelzés nélkül teszik mindezt!

Valamint a KRESZ szabályait teljesen figyelmen kívül hagyják milyen jelző illetve elnevezés illene az ilyenekre?

Kíváncsian várom az ötleteket😁



2020. okt. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem feledékeny akkor tahó....egyik sem éppen jó az utakon
2020. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

“ hogy az autósok nagy többségénél tapasztaltam azt hogy egyszerűen képtelenek használni az autójukon vezetés közben az irányjelzőt ha sávot szeretnének váltani vagy befordulnak elfordulnak lekanyarodnak”


Hát, én nem vezetek sokat csak kb 20-25k km/ év, meg csak az ország 3/5-ben....de ez egyszerűen hazugság a részedről. Igen, vannak, akik elmulasztják az indexelést, de ez nem az autósok nagy többsége

2020. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2/2


A tapasztalataimat írtam le és ha figyelmesen végig olvasod a kérdésemet és nem csak a számodra kiemelt részletet emeled ki hanem a kérdés többi részére is figyelsz akkor valószínű hogy könnyebb lesz a szövegértés!!! 🙂

2020. okt. 24. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kis ember vagy, kis problémákkal... Unalmas már, hogy jön valami szerencsétlen rinyagép, aki feltesz naponta egy ilyen kérdést, ami senkit sem érdekel a valóságban...
2020. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, menj utána, kérd számon, oktasd ki, vagy neveld meg.

Ja, az már necces megoldás lenne?

2020. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!