Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet az, hogy még a...

Hogy lehet az, hogy még a szabálytalankodó kresz-tudatlan bringásnak áll feljebb?

Figyelt kérdés

Kereszteződés. mindenhol lámpa.

Megyek megyek, sárga, piros, a kereszteződésnél megállok, ahogy kell. Oldalról zöld, elindulnak... Aztán nekik is piros. Nekem zöld, elindulok egyenesen. És jobbról bevág elém a piroson keresztül egy bringás nő.

2 centire kerültem el, ha kicsit később jön nem tudtam volna megállni, pedig így is satuféket nyomtam. És mellettem is a belső sávban épp induló kocsi.

Jó, akkor félreállunk, jön a nő is.


Mit csinál a nő? Éles visítozó hangon elkezd üvölteni, hogy mi a f*szt csinálsz? nem látod, hogy jövök? Mi összenézünk a másik sofőrrel, aki már fogja a fejét, hogy na, kifogtunk egy szabad erős nőt!

Halál nyugodtan válaszolok: Asszonyom! Én értem, hogy még nem is hallot arról, hogy kresz, de azért azt csak észreveszi, hogy ha MINDENKI áll a sávjában akkor elég nagy esély van rá, hogy ÖN sem mehet.


De folytatja. Szó szerint ordítva!! 1 méterre állt tőlünk, de torka szakadtából úgy üvöltött, mint akinek levágták a lábát.

Mi az, hogy álljak meg? Ki vagy te, hogy parancsolgass nekem? Hát az eszem megáll. Nem elég, hogy száguldozik, még parancsolgat is.


Most jött a másik pali, a másik autóból, aki épp, hogy meg tudott előtte állni. Hölgyem. A szabályok mindenkire vonatkoznak aki járművön közlekedik. Ön is ezt tette az előbb, mégse állt meg a piros lámpánál.


Közbevág a nő, hogy neki senki nem parancsolhat, szabad ember, maximum az autósokra vonatkozhat a kresz.


Annyira jó, hogy még nálunk is jobban tudja :(


Rendőrt hív azzal az indokkal, hogy ketten száguldoztak és el akarták ütni őt. 2 (kettő) járőr jött. Vázoltuk a helyzetet, megnézték a féknyomokat. Megbüntették a piroson való áthajtásért és közúti veszélyeztetésért. Nem ahgyta magát, "megtagadta"


Úgy elekezdett pattogni, hogy ő "nem kéri", ő szabad ember, ha hozzá mernek érni "én megölöm magukat".


Rendőri intézkedés alól kivonta magát és fenyegetésért is kapott. Bilincsben vitték el.



Édes istenem. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ilyenért megállok, de ezt nem szabad hagyni, hogy ilyenek "szabadlábon" legyenek. Mi van, ha elrántom a kormányt és felmegyek a járdára?

Nem mentünk gyorsan, épp indultunk, 25-el mehettünk mindketten maximum. Hát még ennyinél is simán belehal a hősnőnk, ha elcsapom.


Miért kell ennyire szembenállni a társadalommal? Miért kell ilyen, hogy így végződjön?


2020. nov. 5. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Sok hülye van, de azért az átlag nem ilyen. Egészen biztos, hogy mentális problémái voltak a nőnek, ignoráld.
2020. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, de ezt muszáj volt megosztanom valahol.


Még én érzem rosszul magam, mert ha már akkor egyesben vagyok amikor sárga a lámpa talán el is ütöm. Beveri a fejét, meghal. Leszarom, hogy bebizonyíthatatlan a vétkessége, de nem tudnám feldolgozni! Vagy lebénul.


Nagyon örülök, hogy elvitték. Egyszer kellett megjelennem beidézve a másik sofőrrel együtt, mint tanúvallomást felvenni. Ott volt mind a 4 rendőr és mi.

2020. nov. 5. 14:19
 3/16 A kérdező kommentje:

1: tudom, semmiképp sem általánosítás!!!! Annyi normális van tudom...

De ez!! Az egész testem remegett utána!! Nem vagyok hidegvérű basszus, hát majdnem elütöttem egy embert. Tök mindegy kinek a hibájából...

2020. nov. 5. 14:21
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Kísértetiesen emlékeztet a Budapesten, a Bartók Béla utcában előállított bringás nőre, aki elsőre hamis adatokat diktált be. Az igyen phicsatípust hívják Amerikában Karennek.
2020. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: igen hasonló. Ugyanaz a felfogás.
2020. nov. 5. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem mentség számára, de amíg a kocsidnak max pár karcolása lesz ő be is verheti a fejét és akár agyrázkódása is lehet.

Inkább örülj hogy nem lett baj, hiába neked van igazad.

2020. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos a nőknek nagyon kinyílt a csipájuk az utóbbi években.

Nem tűrik el, ha nem nekik van igazuk.

2020. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos van ilyen, és általában igaz a mondás, hogy akinek szája van annak esze nincs.

Tipikus paraszt volt, nem kell velük törődni, hagyni kell hogy tegyék a dolgukat a rend éber őrei.

2020. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenekkel nem lehet mit tenni, én is legszívesebben nyakon öntöttem volna kávéval az ilyet, hogy kicsit lehűljön.
2020. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon úgy tűnik, hogy a nők nagyobbik fele eleve nem normális,

a többi meg sík hülye.

2020. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!