Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 30 éve vezetek egész nap...

30 éve vezetek egész nap (balesetmentesen), jól érzem azt hogy egyre hülyébbek a forgalomban résztvevők? Vagy csak az én idegrendszerem kezd gyengülni?

Figyelt kérdés
Nem csak az autósok, hanem a kerékpárosok is. Sőt a gyalogosok is általában világukat nem tudják, össze vissza kilépnek az úttestre. Példákat ne várjatok, egész este lehetne írni őket. Elsősorban a ti saját tapasztalatotokra vagyok kíváncsi.
2020. nov. 18. 17:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#12 M7 főleg és Budapest. Én nem írtam, hogy csak ilyen van, de rendszeresen belefutok ilyenbe. Egyetértek abban, hogy attól, hogy valaki "hülye", még képes betartani a kreszt, ezt a jelzőt leírtam az #5 válaszomban hogy mire használtam.:D Nem szeretem ha valaki magasról tesz a másikra és veszélyezteti a testi épségét.
2020. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos (vagy nem ebben az esetben) az idegrendszere nagyon gyenge egyre több embernek.
2020. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#21 Én sem, de attól, hogy adott helyeken találkozol ilyenekkel, még nem mindenhol ez a jellemző. Még mindig várom a statisztikát (nem csak tőled).
2020. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#21 De tőlem nem kell, egy szóval sem állítottam, hogy csak ilyen van, nem vágom a statisztikákat se, csak annyit írtam, hogy sok a hülye. :D Vagy nem ez volt a kérdés? :D
2020. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
2010 óta kb. 1 millióval nőtt a forgalomban lévő személyautók száma. Ha emellett stagnál a balesetek száma, akkor az azt jelenti, hogy arányaiban sokkal kevesebb baleset van, mint 10 évvel ezelőtt. Ez egy jó hír.
2020. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!