Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Holnap forgalmi vizsgám lesz,...

Holnap forgalmi vizsgám lesz, de nagyon félek. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Holnap fogok vizsgázni B kategóriában. 30 éves nő vagyok, nem "túl öreg" ehhez, de azt látom, hogy már nem olyan könnyen tanulok.


Szóval, kezdtem fejlődni, de az utolsó héten annyira ráfeszültem, hogy ordas hibákat is elkövettem, amit előtte soha. Majdnem áthajtottam egy piroson, de szerencsére nem járt arra senki. Itt teljesen jogosan el is küldött az oktatóm a jó fenébe, hogy ha ilyen közveszélyes vagyok, inkább ne is üljek volán mögé :(. Nem tudom, hogy a nyomás miatt vagyok ilyen idióta vagy tényleg nem nekem való ez? Sajnos, ha lehordanak (még ha jogos is, elkenődök.)


Csináltunk próbavizsgát, az sikeres volt. Ha nem stresszelek azon, hogy minden mozdulatomat nézik, akkor figyelmesebb leszek? Volt más is ilyen szituban? Tényleg ezek után ne is vezessek? Most nagyon elkeseredtem, mert sok pénzt szántam erre...


Plusz, ha holnap nem sikerül, akkor csak tavasszal mehetek újra, mert téli szezonban Ausztriában leszek. (Ha a vírus nem akadályoz.)



2020. nov. 26. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mit szeretnél hallani?
2020. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem várom azt, hogy megsimizzék a fejemet, tisztában vagyok azzal, hogy több odafigyelés és gyakorlás. De azt is tudom, hogy a nyomás, hogy mindenki azt várja, hogy már levizsgázzak, meg a határideje nehezíti és stresszel. Persze, ez nem mentség. Pusztán szeretném, ha tapasztalatokat osztanátok meg!
2020. nov. 26. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy stresszeltem elinduláskor, hogy remegett a lábam. Aztán elmúlt a stressz, és csak az utasításokra meg a közlekedésre figyeltem.


Első alkalommal megbuktam, másodikra átmentem.


Nincs varázstanács.

2020. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Én is elbuktam két vizsgát az izgulás miatt. A harmadiknál már úgy mentem, hogy nem érdekel, lesz, ami lesz és sikerült.


Szóval ezt javaslom neked is, hogy ne stresszelj rá.

2020. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

nézd, én nem követtem el sose olyan nagy hibákat hogy átmegyek a piroson vagy stoptáblán, mégse lehet jogsim. 3x megbuktam, mindháromszor az elején .

1. kikanyarodásnál középre soroltam be és féltem kikanyarodni

2. elvileg az egyívű előtt amikor megkérték h álljak meg, nem indexeltem de mivel forgalmi okból nem, várakozásra megállás sztem nem is kötelező úgyhogy rohadtul rosszindulat

3. ott bepánikoltam és kinthagytam egy indexet amíg kikanyarodtam és mindig visszamentem a parkolóba mert jobbra indexeltem és ugye a sávoknál ott a végén záróvonal van tehát azon már ha átmegyek megbukom, amúgy jelzőlámpa előtt voltam.

sajnos nem 100% és nekem már úgy tűnik hogy ez nagyon szerencsekérdés vagy pofára megy, mert tiszta idióták is kaptak jogsit akik közveszélyesek, illetve okos óvatosan vezető nők kerültek PÁV-ra. lényegében szerintem a nők iránt vannak rosszabb indulattal főleg akin látják h nincs önbizalma. a fiúkkal elnézőbbek. sajna, úgy is meg lehet bukni, hogy tudsz vezetni :c

2020. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikeres volt a vizsga! :) Egészen jól összeszedtem magam.
2020. nov. 27. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Gratu!
2020. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Helyes, akkor már csak meg kell tanulni vezetni! ;)
2020. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azon leszek, hogy méltó legyek a jogosítványomra a jövőben is.
2020. nov. 27. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Uuu szerencsés vagy, én 2 éve mikor először vizsgáztam, szakadó hóesés volt, a hó fagyott az útra és durván csúszott minden.


Végül azért buktam meg mert egy kereszteződésben kicsúszott az autó, erre gázt adtam majd ijedtemben elkezdtem összevissza csavargatni a kormányt, az autó már körbe-körbe forgott, a többi autós nyomta a dudát. Végül oktatóm rám ordított, hogy engedjek már el mindent.

Aztán megálltunk, helyet cseréltünk, bukás.


Másodjára, tiszta úton sikerült.



Amúgy gratulálok neked a jogsihoz, ügyes vagy! :))

2020. nov. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!