Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szemüvegesek! Hogy bírjátok...

Szemüvegesek! Hogy bírjátok az utcai maszkviselést?

Figyelt kérdés
Nekem már rohadtul elegem van abból, hogy vakon kell közlekednem. Annyira homályos a szemüveg ettől a nyüves maszktól,hogy semmit nem látni. Naponta elüt legalább 2 gyalogos, meg egy biciklis😂 A villamos csak azért nem, mert olyankor szabályt szegek. Erre miért nem gondolt senki? Miért kell minket szívatni???

2020. nov. 26. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Szarul bírom, akármennyire is nem kéne, amikor gyalog vagyok az orrom kint van a maszkból, úgy nem párásodik. Viszont buszon (meg ahol kötelező) ott nem érdekel, ha párás, mert úgysem megyek sehova :D
2020. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
90%
Szornyu :((( ha leveszem a szemuveget akkor se latok ha fent van meg plane......
2020. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont így vagyok. A buszon nem érdekel, nem akarok látni, de a kormány majd vállalja a felelősséget, ha elüt egy kocsi, mert sz.rt se látok?(A kérdés költői 🙄) A magam részéről inkább vállalnám a "hatalmas" kockázatot, hogy megfertőződöm, mert elmegy mellettem egy koronás...
2020. nov. 26. 18:51
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

orvosi maszk?


- az orrodnál a fém pántot jól szorítsd rá az orrodra, hogy ne ott menjen ki a levegő nagy része.

- a szemüveget told kicsit lejjebb az orrodon

- a maszk két oldalánál csinálj kis rést

2020. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem húzom az orromra...
2020. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Alex Fly ***** válasza:
63%
@4: ha meg nem orvosi maszk és nincs benne fém, akkor feljebb kell húzni és a szemüveggel leszorítani...
2020. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Optikában kapni párátlanítót, nekem bevált, próbáld ki.
2020. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
35%
Húzd egy icipicit feljebb, úgy hogy ha ráhúzod a szemüveget, akkor a maszk alja a szemüveg alatt legyen. De amúgy neten biztos van még ötlet, csak rá kell keresni
2020. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Én ráhúzom rendesen az orromra a kis fém pántot, a szemüveg meg fölé, de ugyanúgy bepárásodik. Után nálunk mondjuk nem kötelező a településünkön, de mikor bemegyek a városba nagyon kényelmetlen. Akkor is bepárásodik, ha fél percenként törlöm meg a szemüvegemet. Ugyanígy ez van akkor is, ha bemegyek egy bevásárlóközpontba. Egyszerűen semmi kedvem úgy vásárolni, hogy alig látok valamit. Néha az orromról lehúzom kicsit, úgy jobb.
2020. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Ilyenem van, tényleg nagyon jó, nem azért reklámozom, mert bármi érdekem fűződne hozzá.

2020. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!