Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély tanfolyam online?

Elsősegély tanfolyam online?

Figyelt kérdés
Elsősegély tanfolyamot szeretnék végezni online, ez elég vagy el kell mennem az élő előadásra is? Masodik: Megéri az online?

2020. dec. 10. 21:15
 1/7 anonim válasza:
71%

Nem kötelező tanfolyamra menni, sőt online tanfolyamra sem muszáj befizetned, ha képes vagy leülni és tanulni magadtól, mivel az összes kidolgozott tétel fent van online és youtubeon is sok az oktató videó.

Ennek (és ugyanúgy az online tanfolyamnak) az a hátulütője, hogy nem lesz tapasztalatod a gyakorlatban (bár a most tartott élő tanfolyamokon nem tudom mennyi gyakorlati tapasztalatot lehet szerezni a vírus miatt), hiszen így sose kell kötést megcsinálnod (ezt csak ritkán kérik) vagy bábut újraélesztened (ez a vizsgán kötelező).

Most a koronás időszakban valószínűleg átmész a vizsgán gyakorlati tapasztalat nélkül, de az életed során lehet valamikor segítened kellene valakinek és fogalmad se lesz hogyan.

(Én bármilyen tanfolyam nélkül átmentem, a srác aki bent volt velem élő tanfolyamon volt és megbukott)

2020. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen lesz a vizsga? webcamon át kell majd mesterséges lélegeztetést demózni?
2020. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Online és online között nagy a különbség, több lehetőség is van. Olvasd el a véleményeket, az segít, meg válaszd azt, ahol bevállalják, hogy vizsgagaranciát adnak, tehát visszakapod a pénzedet, ha nem sikerülne a vizsga. Akik ezt be merik vállalni, ott valszeg tényleg minőségi a kurzus és át fogsz menni a vizsgán. Amit mentősök raktak össze, az meg valszeg elég gyakorlati is, úgyhogy a való életre is tanulsz belőle. Sztem jobb, ha online csinálod és vissza tudod nézegetni a videókat, akkor tanulsz amikor akarsz, és le tudsz tölteni jegyzeteket, mintha csak egy zsúfolt előadásra mennél el. Főleg most vírus időben. Aztán te tudod. Sok sikert!
2020. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én online tanultam elsőre átmentem. Most csak mellkaskompresszió kellett sokszor megnéztem a videókat és le tudtam utánozni. Be fujas nem kellett a vírus miatt de szerintem az is ment volna.
2020. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt! Elkezdtem online és tényleg nagyon jó, csak nem valószínű sajnos, hogy idén lesz még vizsga, de nagyon remélem!
2020. dec. 14. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Idén már nem lesz de januárban igen. Legalább van idő tanulni, nem kell kapkodni.
2020. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mentem tanfolyamra, kértem a vöröskereszttől időpontot és elmentem csak úgy.
2020. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!