Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vannak ezek a kihelyezett...

Vannak ezek a kihelyezett kerek tükrök, amik segítenek belátni a kereszteződésbe. Ti mennyire látjátok benne, amit látni kéne?

Figyelt kérdés
Néhol tök jó, hogy vannak, de egy csomó helyen meg hiába nézem, nehezen tudom kivenni, hogy mit látok bennük. Sötétben egész jó mindegyik, mert látszanak bennük az autók lámpái, de világosban sokszor beleolvadnak az autók a háttérbe. Mármint abba a háttérbe, ami a tükörben látszik. Nektek is? Vagy nekem szar a szemem? Szemüveges vagyok, minden mást látok vele rendesen. Vagy van ennek valami trükkje, hogy hogyan kell nézni?

2021. jan. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okoz gondot használni ezeket.
2021. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen,valóban van olyan hogy nehéz igazán észlelni,...

A mozgást "figyeld" mindig a tükrökben.Ha beleolvad a háttérbe ha nem,a mozgás árulkodó.

2021. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz információnak jó, arra nem hogy ha nem látsz benne senkit akkor padlógázzal kicsapódj.
2021. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is helyfüggő.

Találkoztam olyan tükrökkel ahol nehezen bírkóztam meg a kihajtás veszélytelenségének meggyőződéséről, habár igaz én szemüveges is vagyok, de a legtöbb helyen nagyon praktikusak.

2021. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek a tükrök nagyon sokat segítenek..ahol lakom több veszélyes hely is van, itt áldás..addig, amíg rosszcsont kölkök meg nem dobálják kővel, vagy ha oszlopon van, akkor eltekerik..(ez a jobbik eset)


Na akkor lesz izgalmas a kereszteződés..

2021. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is helyfüggő, van, ahol azonnal jól átlátom a helyzetet, de van, ahol kell még plusz 1-2 másodperc , ez leginkább a tükör beállításától függ. De ilyenkor sem indulok el kizárólag a tükörben látott kép alapján , hanem ha ott tisztának tűnik a helyzet, kicsorgok addig a pontig, ahol jól belátható a kereszteződés.
2021. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!