Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Leendő hivatásos sofőrként...

Leendő hivatásos sofőrként félni a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Engem folyton paráztattak " ha elesik egy utas, ha baleset lesz ha ez ha az lesz" szöveget hallgattam. Agyamra is ment, minden nap úgy ülök oktatóbuszba, hogy félek nehogy lezúzzak valakit vagy valamit, meg kiskocsival is állandóan ezen rettegek, hogy balesetem lesz.


Egyszer lesz, biztos..


Hogy tudjak így teljesíteni majd?


2021. jan. 22. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ha majd napi rutinná válik a közlekedés akkor ez hamar elmúlik. Az utas kapaszkodjon, te meg vezess defenzíven. Ez a buszvezető dolga.
2021. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Pakliban mindig bennvan a lehetősége, mindössze annyit tehetsz, hogy szabályokat betartva, és felelőséggel vezetsz, így annak az esélyét csökkentheted, hogy saját hibádból legyen bármi.
2021. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van, egyszer, sőt többször, biztos lesz baleseted. Ez olyan, mint a motorosoknál, ahol két kategória van: aki már elesett és aki el fog esni.

Nincs ezen mit szépíteni, nagyon kockázatos munkakör. Sok tonnás monstrumokat kell vezetni szűk, rosszul kialakított utakon, amin kevés rutinnal rendelkező más közlekedőkkel osztozol. Nem véletlenül kapnak magas fizetést.


Szerintem beszélgessél hivatásos sóförökkel. Ők tudják ezt a fejedben helyre tenni.

2021. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!