Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 20. Vezetés óránál tartok!...

20. Vezetés óránál tartok! Tudnátok véleményt adni?

Figyelt kérdés

Az oktatóm szerint nincs nagy baj csak kicsit darabos a kormányzásom. Mikor kérdezem tőle h ez még ennél az óraszámnál belefér-e, akkor inkább hallgatott. Lehet h csak nem akar megbántani, közben világi baleknak néz, akinek úgy sem fog menni a vezetés?


25/F



2021. jan. 29. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Darabos kormányzást kanyarodásnál értette.
2021. jan. 29. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Alapvető tévedés, hogy 30 óra vezetéssel vizsgázni kell.

Az csak egy kötelező minimum óra szám, egy átlagos tanuló 45-50 óra gyakorlás után vizsgázik le.

Tehát a 20 óra után nem nagyon lehet mit mondani, valószínűleg te sem 30 órával vizsgázol le, amiben nincs semmi rendkívüli.

2021. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Versenyzel valakivel?
2021. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem miféle válaszokat vársz. Az a véleményem, hogy vezessél, aztán majd elküld vizsgázni. Ha az ötvenedik óra után sem akar vizsgára küldeni, akkor vagy valami komoly gond van, vagy le akar húzni, gyere vissza akkor.
2021. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.) Persze nyilván az egyértelmű számomra is, hogy 30 órában még az 580 km megléte is necces kissé, tehát venni így is úgy is kell, valamint vizsgára is akkor mennék mikor már úgy érzem h reális esélyeim lehetnek.


2. Nem, nem versenyzem csak kiváncsi voltam, hogy nagy átlagban ilyenkor már hogy állnak a tanulók.


3. Annyira nagy gond nincs/lesz. Alapvetően nem gáz egyszer sem a vezetésem, csak néha úgy érzem én magam is, h ezt jobban is meglehetett volna oldani.

2021. jan. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!