Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire vagytok jó barátok a...

Mennyire vagytok jó barátok a biztonsági övvel?

Figyelt kérdés

Nekem ma tűnt fel, hogy nem zavar, mindig bekötöm, soha nem felejtettem eddig el mert zavar ha nem vagyok bekötve. Persze volt már olyan, hogy befeszített amikor forgolódok , nézem a holtteret, de akkor kicsatolom egy picit, ennyi.


Ti szeretitek?


2021. jan. 30. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanígy vagyok. "Belémnevelődött" a használata.
2021. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szintúgy. Nekem egyáltalán nem zavar semmiben.
2021. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy dolog biztos: a legtöbb válaszoló azt fogja írni, hogy mindig bekapcsolja, még tolatás közben is, vagy ha a garázsból kigurul 3 métert, akkor is.

Aki véletlenül leírja, hogy ő nem szokta bekapcsolni, még autópályán sem, akkor azonnal jön a lepontozás és gyakorlatilag tömeggyilkosnak kiáltják ki, aki saját és városnyi ember életét veszélyezteti. Sok ilyen kérdés volt már, mindig ez a tendencia.

2021. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem konkrétan hiányérzetem van, ha nincs bekapcsolva. Így neveltek. Szerencsére. (Sőt, ha van, buszon is használom, az utasok 99 százalékával ellentétben.)
2021. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Számomra a baromi érdekes, hogy a saját autómban automatikusan bekapcsolom, sosem megyek anélkül és bárki beül mellém, azoktól is elvárom, viszont ha melóban idegen autóval megyek próbaútra (autószerelő vagyok), akkor legtöbbször elmarad. Vagyis ez így nem igaz, legtöbbször bekapcsolom, de leginkább csak azért, mert manapság az összes visít, ha nincs bekapcsolva, úgyhogy inkább becsatolom, csak "kussojjámávégrebazmeg". Nem tudom miért van ekkora különbség a hozzáállásomban.


#3 Nem igazán értem azt a részt, hogy "még tolatás közben is". Engem baromira nem akadályoz a tolatásban.

2021. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mentette már meg az életemet, azóta bekapcsolom.
2021. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem kellett kicsatolnom, azért, hogy körülnézzek vagy bármi.

Alap, hogy csatolom, a kocsi is jelez. De automatikus mozdulat

2021. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Meztelenül érezm magam nélküle.
2021. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kertből kitolatok, csak arra kell figyelnem, hogy akkor ne kössem be reflexből.

Ha utasom van, vagy beköti, vagy gyalog megy.

2021. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen belém nevelődött. Ösztönszerűen bekötöm magam, sokszor úgy, hogy észre sem veszem. 2 métert nem tudok úgy gurulni, hogy ne kössem be magam. Kissé olyan érzés, mintha egy enyhébb függőség lenne.
2021. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!