Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tennétek még valamit ebben a...

Tennétek még valamit ebben a helyzetben? (Autóbaleset)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes szituban volt részem. És arra lennék kiváncsi, hogy Ti valamit tennéte-e még?

20 éves vagyok 1,5 éve van jogsim és sajnos 1 napja balesetem volt. Egy főúton haladtam jóval a megengedett sebességnél lassabban mert köd volt és sötét. A semmiből a főúton meg akart fordulni egy Q7-es Audi (a mérete miatt írom). Én satufék de sajnos belementem az oldalába. Senkinek nem esett baja de az öregúr (70-75 év közötti) azonnal vadaskozni kezdett. És azt mondta hívja Mészáros Lőrinc embereit, hogy jöjjenek ide ki. Kijöttek egy kisbusszal és kiszállt 3 ember (kopasz kigyúrt csavok), hogy "felmérjék" a kárt. Majd megfenyegettek, hogy egy több millió lesz és nekem kell kifizetni egyértelműen én vagyok a hibás és ,hogy írnak ők számlát stb. (Semmi rendőri jelvényük nem volt) Kicsit el is mosolyogtam, hogy most rám akrják sózni a dolgokat. Először odahívtam apámat, majd a rendőröket is. Nekem adtak igazat és az öregúrt büntették meg. Fel voltak haborodva majd angolosan távoztak. Mi apummal odamentünk a rendőrhöz elmeseltem mi történt (a fenyegetést stb). És mondta, hogy lehet megér egy feljelentést. Őszintén megmondtom, hogy nem tudom mit tegyek.


Ti mit tennétek? Esetleg tennétek feljelentést?



2021. febr. 6. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Még szép, hogy feljelenteném.
2021. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat törted ezen a buksidat, vagy csak úgy jött magától, feltartóztathatatlanul?
2021. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az álomfejtés kategória?
2021. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyi sebből végzik ez a történet, hogy reggelig lehetne elemzgetni meg röhögcsélni rajta.

Miért nem találsz ki valami életszerűbbet? Vagy egyáltalán, miért nem a kukiddal játszol inkább? Sokkal job lenne neked is, nekünk is.

2021. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amint kiküldik postán a dolgokat szívesen elküldöm nektek. Sajna vagy nem sajna ez így történt. Persze lehet hülyének gondolni tökre megértem nem életszerű oké! De ez pontosan így történt. Persze lehet kamuzott a csávó és csak rajtam akarta leverni. Én nem tudom. Ezért kérdeztem, hogy megéri továbbmenni az üggyel. Nem a kisujjambol szoptam ki ezt a történetet.

Azért köszönöm a kommenteket!

2021. febr. 6. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy fel kell jelenteni. Megfordulni, hátramenetet végezni csak abban az esetben szabad, ha meggyőződtünk annak vészélytelenségéről,illetve ha már elsőbbséget biztosítottunk a főúton közlekedőknek.
2021. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a jelenetet megnéztem volna ahogy megjelenik a három kigyúrt verőember, és ezen te csak mosolyogsz.

Majd váratlan fordulat, "telefonod segítséget" kérsz, ettől a három kopasz csávó kocsiba ül és elporzik.

Pistike mondott utoljára ilyet, nagy csoportos korában.

2021. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!