Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon,és más országok...

Magyarországon,és más országokban Pl.: Németországban. Milyen lehetőségeim vannak tuningolásra,azt tudom,hogy Magyarba konkrétan semmi,de németbe,esetleg tudok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért valódi tuningra itt is van lehetőség, de külföldön vannak híresebb tuningcégek is, Alpina, Brabus pl.
2021. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz tuningolni?

Normálisan itt is lehet. Igaz nehezebb, mint nyugaton.

Nekem is le van papírozva, amit érdemes.

2021. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igényes, papírozott, és drága tuninghoz érdemed kivinni Németországba vizsgáztatni, persze ehhez kell német lakcímes ismerős, aki bevállalja ezt, rengeteg energia, hogy ezt megoldd. Másik tipp Románia, ott (itt, mert itt vagyok) azt nem vizsgáztatsz le csak, amit még te is szégyellsz.
2021. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben Magyarországnak nincs egyedi "tuningautó" törvénye, gyakorlatilag ugyanaz a szabályozás érvényes az egész EU területén. Kis eltérések vannak - nálunk pl. engedélyezett a kadmiumsárga fényszóró, Ausztriában már nem.
2021. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. febr. 14. 16:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Csá 3as nem ugy van,hogy németországba sokkal szigorubb szabályok vonatkoznak vizsgáztatásnál?Ugy értem,hogy ott Sokkal szigorubb elvárások vannak,hogy valamelyik kocsi kapjon műszakit nem?
2021. febr. 14. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Az lehet, hogy az általános műszaki állapotot szigorúbban nézik, viszont az átépítéseket sokkal könnyebb papírozni.

De ugye az alap, hogy tuningolni csak olyat szabad, aminél az alap rendben van. (Csak ezt ugye itt sokan elfelejtik)


#2

2021. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok tuning cuccnak van TÜV engedélye, és azt le tudod vizsgáztatni simán. Ezért írtam, hogyha igényes, átgondolt tuningot akarsz, csak akkor vidd Németországba.
2021. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!