Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mióta megvan a hivatásos...

Mióta megvan a hivatásos jogsim félek vezetni, ez normális, veletek is ez volt?

Figyelt kérdés

Sikerült hivatásos jogsi. :)))


Mondta az oktató, hogy vigyázzak rá, mert megszerezni nehezebb volt mint elveszíteni.

Ilyeneken gondolkodok, mint, hogy megyek valahol este tompitottal mert mondjuk jönnek szembe és levettem a refit, aztán egy kivilágítatlan biciklis vagy gyalogos fekete kabátba oda kerül, én elütöm. Nem elég ,hogy embert öltem még a jogosítványom azaz sanszos, hogy a megélhetésem is elveszik a nyomozás idejére, mert halálos balesetnél elveszik. Addig miből él az ember? Önhibáján kívül történt ,mégis...


Ilyentől nem féltek?



2021. febr. 15. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de, mindenki fél, csak megtanul vele élni. Ha elgázoltál valakit, akkor bizony annak következménye van. Figyelni kell, nem majrézni.


Bátorság!

2021. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki sötétben fekete kabátban botorkál az országúton, vagy kivilágítatlanul biciklizik, azt nem igazán tudod kivédeni. Szerencsére ritkán részese az ember halálos balesetnek, a legtöbb hivatásos sofőrnek szerencsére nem kell megélnie ilyesmit.
2021. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
annyit hozzátennék, hogy éjjel, tök sötétben tanácsos a látási viszonyoknak megfelelő sebességgel haladni. Jó refivel, nem száguldva észrveszed a részeg bringást, vagy a vaddisznókondát.
2021. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno mikor temetkezési vállalatnál dolgoztam kihívtak egy közlekedési halálesethez.


Egy IFA elgázolt egy út közepén sétáló férfit. Pont rajta állt meg, teljesen végig taposta. Mi lapátoltuk össze a maradványait, csak a cipőjéről sikerült beazonosítani.


Az intézkedés végig mellettünk folyt, így hallottam mindent de a rendőrök végig az IFA sofőrje mellett álltak és ugyebár elvették tőle a nyomozás idejére a jogsit de magán úton segítettek neki állást keresni addig. De rövidesen vissza is térhetett a vezetéshez. Ilyen esetben sose te vagy a hibás. A zebrákra figyelj nagyon.

2021. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!