Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap és ma is így vezettem,...

Tegnap és ma is így vezettem, és nagyon élveztem. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

[link]



Mobilról linkeltem, ha nem lenne jo Youtube-Vérlovagok :így kell ülj az autóban.

Eddig feküdtem mint valami zsák, utáltam vezetni, lehangolt voltam, meg arra figyeltem nehogy kinevessenek, hogy úgy ülök a kocsiba mint valami nyomi.


De ez után már büszkén és a videón bemutatott módon ülök. És mit adott a szerencse? Kinevettek hallottam a parkolóba "na itt egy mamlasz , nézd már" és mit éreztem? Semmit. Tök jó volt azt tudni, hogy biztonságos az ülespozícióm. Igaz kövér vagyok, de akkor is.


Totál megváltoztatta ez a videó a közérzetem és már alig várom, hogy megnézzem hogyan kell normálisan kormányozni.



2021. febr. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
jo
2021. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Amikor vezetni tanultam már akkor sem értettem a kresz alatt megtanult "kinyújtott karral a csuklód pont érjen hozzá a kormány tetejéhez" dolgot, pedig sajnos az oktatóm csak így engedett vezetni. Amióta megvan a jogsim viszont csak úgy vezetek hogy közelebb legyek a kormányhoz. Én úgy érzem hogy így a teret is jobban érzékelem és a kormányt is gyorsabban tudom kezelni, ergó nagyobb biztonságban érzem magam. Az meg már csak ráadás, hogy így nem fájdul meg a derekam, amikor pedig anno vezetni tanultam a kétórás körök után igencsak éreztem a hátamban hogy valami nem az igazi, ami két óra után nem normális, pláne nem 18 évesen.
2021. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én nekem csak 3 éve van jogsim de annyi üléspózt kipróbáltam már, hogy számolni sem tudom.


Végül legbeváltabb ugyanaz ami a videóban is látszik, viszont nekem nem az, hogy teljesen ki van nyújtva a lábam de olyan közel képtelen vagyok ülni a kormányhoz, mint ahogy bemutatja.

2021. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már a videóban látott pozíciót, de nekem ez rohadt kényelmetlen volt. Részemről ennyi. Lehet akármilyen biztonságos, ha egyszer nem kényelmes, akkor ott vitte el a fene.
2021. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy még a híradó is felkapta őket, de nem gáz így reklámozni?
2021. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kresz oktatáson is leírják... Kormány a csuklóig ér, mikor a kuplungot kinyomod, akkor se legyen kinyújtva teljesen a láb. A többi meg ebből következik. Ha meg fix a kormány, vagy csak a magasságát lehet álítani, akkor mi van?
2021. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm ezt a videót, nagyon hasznos. Jókat mond.
2021. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ennek a mókusnak főleg motoros videóit lattam,ezt a videójat ujranezve ismét elfogott az a dejótankönyvimediatcsinaltatok erzes... persze az öv meg a telihat az ülésnek hasznos infó, de szerintem akit erdekel a baleseti része a közlekedesnek, annak nem uj, a többi felesleges maszlag, legfeljebb 1 próbat megér.

En sem vagyok sovány, karom rövid, labam hosszú, megis a fekvős ülespozi jött be, es voltak itt 12 óras utak nem S Merciben...

Ki kell tapasztalni. Ezt a ket kezzel körbetekerést kezkapkodassal szerintem meg a szervó nelküli idők iatt erőltetik, na ugy meg sosem kellett real life mentest veghezvinni, egyeb módon sikeresen többször is. 200e+ km alatt.

2021. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!