Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Àthajtottam a piroson?Ha...

Àthajtottam a piroson?Ha vannilyen kereszteződès, mi a megoldàs?

Figyelt kérdés

Elèg furcsa szitu...

kerepesi út plàza kihajtónàl.

gyalogosnak van làmpa autósoknak nem làttam. èn bementem a kereszteződèsbe,mikor a gyalogosoknak zöldvolt.Zebràn menőknek megadtam az elsőbbsèget, viszont volt egy ember aki pàr mèterrel arràbb ment... nem zavartuk egymàst de beszólt, hogy neki zöld van (hozzà teszem a kerepesi út külső sàvjàn gyalogolt keresztbe) megnèztem google maps on de nem làttam ott se làmpàt, ahogy a garàzsból kihajtok....


2021. febr. 23. 06:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Van hát.....

Mi a megoldás? Legközelebb jobban figyelj.

2021. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]

2021. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

igen...

eskü hogy nem làtom

2021. febr. 23. 06:44
 4/47 anonim ***** válasza:
62%

#3 Köszönjük szépen, törd ketté a jogsid és dobd ki.

Akkor az ott mi a madár faxa szerinted?

[link]

2021. febr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
okè így màr meg van... mivel kitettem egy szemèlyt így ez nekem holt tèrben volt illetve a földön kestem...2 tè nem kell törni mer nem 50 nel mentem be de 8 pontot simàn megèrt volna
2021. febr. 23. 06:48
 6/47 A kérdező kommentje:

persze azt hozzàteszem:

A1: a kresz az kresz tehàt hibàztam, ès nem mentsèg.

A2: legközelebb ha olyan èrzèsem van hogy vmi nem stimmel akkor higgyem el hogy vmi nem okès...

2021. febr. 23. 06:53
 7/47 anonim ***** válasza:
90%

Azért az elég durva, hogy 2, kettő, Two, Zwei, Dos, Dva darab lámpa virít előtted és nem veszed észre?

Arról nem is beszélve, hogy az sem tűnt fel, hogy bizonyos irányokban állnak az autók a nagy fekete dobozok előtt (hátulról a lámpatestek), másik irányokban meg fékezés nélkül suhannal át ekkora kereszteződésen?


Nem, azt mondom, mindenkivel előfordulhat, hogy benéz valamit, de azért ez nem piskóta

2021. febr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
üres volt a kereszteződès.... 3 db gyalogos volt össz vissz...opyan időpontban voltam mikor minimum forgalom volt. ha 1 autó jött volna akkor màr màs lett volna talàn a helyzet. túl közel voltam a làmpàhoz a felsőt nem làttam, jobb kèz fele orientàlódtam. sok pici hibàból összejött egy nagy. plusz hiàba van az emberbe az èrzès, hogy nem stimmel, mert kell lennie egy làmpànak, ha elhiszi amit làt (ez esetben nem làt, a holt tèr miatt) meggyőzi az ember magàt, hogy ott nincs semmi, ès helyesen jàr el...
2021. febr. 23. 07:33
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyalogosoknak lámpája van, akkor biztos lehetsz benne hogy az autósoknak is. Ott a bringásoknak is lámpájuk van egyébként.


Sőt, ha nem működnek a lámpák, akkor elsőbbséget kell adnod a bringásoknak is. Ott a kiegészítő tábla a macisajt alatt.

2021. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%
Ez van amikor az ember csapja a szelet az utasának ahelyett, hogy az autó előtti három méteren kívül eső területet is nézné.
2021. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!