Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ha megállít a rendőr és tegyük fel nincsen nálam a jogosítványom csak adásvételi (50cc moped) és elenged, nem büntet meg helyben de a nevemet és a születési dátumomat elkéri akkor mi lesz? Jönni fog a valami? Mondjuk csek vagy hasonló? Vagy nagy mázlim volt és semmi nem fog történni?

2021. márc. 1. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Lekérdezi, hogy tényleg van-e jogsid.
2021. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
..és lopott-ea verda..ha nem, akkor megúsztad.
2021. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már ilyen. Utána se néztek, hogy van e jogsim csak megkérdezték. Azt mondtam igen, valamint megkérdezték mikor szereztem és tovább engedtek.


Annyi, hogy ez autóval történt.

2021. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És tegyük fel hogy nem csak hogy nem nem volt nálam hanem nincsen is és mondtam is neki, majd megnézte az adásvételit és mondtam neki hogy már elkezdtem a jogsit és utána mondta hogy akkor addig ezt szüneteltetni kéne. Ilyenkor mi van? Valószínűleg ugyanis semmi mert jófej volt?
2021. márc. 2. 07:02
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
szabálysèrtèsi feljelentès, vezetèstől való rltiltás szokott lenni pènzbüntetèssel. ès asszem a jogsit csinálhatod tovább, ha esetleg megcsinálod visszatartják... de nem 100%.... nekem ilyesmi rèmlik
2021. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De azt nem helyben kéne hogy akkor ennyi és ennyi lesz a bűnti? Igen au eltiltást én is hallottam már de ha ott helyben büntet meg és én em tudok fizetni nem csak akkor megy a feljelentés? Csak kivamsvi
2021. márc. 2. 07:52
 7/16 anonim ***** válasza:

hozzáteszem kedves kèrdező, átlag soförkènt elvárnám a rend őreitől hogy cselekedjenek...

ès szoktak is... ha ez így van akkor vedd figyelmeztetèsnek, ès ne úgy vedd, hogy helyes. ha esetleg balesetet okozol, ès netalántán halál lesz a vège, akkir nagy bajban lehetsz

2021. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kijavítom magam mert valamit elnyomtam, az a csak kivamsvi az azt jelentené hogy csak kíváncsi vagyok.
2021. márc. 2. 07:57
 9/16 anonim ***** válasza:

"ha ott helyben büntet meg és én em tudok fizetni nem csak akkor megy a feljelentés?"


A helyszíni bírság azt jelenti, hogy helyben elismered a szabálysértést. Rendőrnek közvetlenül nem kell fizetned, csak aláírnod.


Ha nem ismered el a szabálysértést, akkor feljelentést tesznek ellened, indul az eljárás.

2021. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

áááhhhh....

bocsi akkor fèlre beszèltünk egymás mellett.

A válaszom ugyanaz, feltèteles módba, a rendőri intèzkedèssel kapcsolatban a hozzáálásomat fent tartom, a maradèkot hogy ilyent ne csinálj.... az meg szóljon annak aki tènyleg megcsinálja....

2021. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!