Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az asszony fel jelentett hogy...

Az asszony fel jelentett hogy ittasan vezettem? Elkaptak? Vért vettek? De még mindig nincs jogsim? Az ügyintéző nem tud semmit? Szerintetek mennyit kaptam? Semmi végzés? 0,50et fujtam tavaj? Már 7 hónap eltelt. Szerintetek csak kategoriaeltiltás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Na, végre egy bátor asszony. Megérdemelted. Mármint, hogy elvették a jogsidat. Az asszonyt nem érdemled meg.
2021. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig részeg vagy? Vagy mi ez a kérdés? Amúgy jól tette, de én még el is vertelek volna otthon a helyében.
2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Gyerekek, elhiszem, hibáztam, de most nem ez a kérdés, hanem hogy mennyit kapok? És ha elkapnak most hogy nincs jogsim akkor az mivel jár? Még pénz büntit se kaptam, pedig 7 hónap eltelt.
2021. márc. 24. 20:46
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mennyi volt a véralkoholszinted? Mert erősen függ attól. Gondolom nem volt olyan magas, hogy helyben nem vették el és nem kaptál agymosást.
2021. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi volt a vér, de elvették helyben a jogsit, de ez csak enyhe. Azóta eltelt 7 hónap és semmi. A rendőrök jófejek voltak, semmi gond nem volt.
2021. márc. 24. 20:50
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ettől sajnos nem lettünk okosabbak. Tekintve hogy helyben elvették, szerintem már bűncselekménynek minősül, de nyugi, nem felejtették el, még egy kis idő és kapod a határozatot.
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ez már bűncselekmény kategória, magyarán mondva egyenrangú vagy egy piti tolvajjal.
2021. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de mire számithatok? Mennyi idő? Normális ez hogy 7 hónapja semmi? Se bűntetés se határozat,azt se tudom hogy ez csak kategória mert b vel kaptak el meg hogy kell e vizsgázni, mert azt mondták nem kell.
2021. márc. 24. 21:08
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Vannak büntetőügyek amik évekig húzódnak.
2021. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

"Az asszony fel jelentett hogy ittasan vezettem? Elkaptak? Vért vettek? De még mindig nincs jogsim? Az ügyintéző nem tud semmit? Szerintetek mennyit kaptam? Semmi végzés? 0,50et fujtam tavaj? Már 7 hónap eltelt. Szerintetek csak kategoriaeltiltás?"

Igen. Igen. Igen. Nincs. Nem. Nem tudjuk. Nem tudjuk. Igen. Igen. Nem tudjuk.


Sok idő, amíg bírósági tárgyalás lesz belőle (mert az lesz), utána pedig jó sok időre eltiltanak (1-2 év, kategória vagy teljes jogsi, majd kiderül).

Szerencsére addig sem leszel az utakon.

2021. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!