Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrök miért nem veszik...

A rendőrök miért nem veszik észre, vagy ha észrevették, miért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon kezd eldurvulni a helyzet az utakon. Tudom, a járvány miatt van, mindenki ideges, nagy a bizonytalanság, megszűnnek a munkahelyek, nincs pénz, sírnak a gyerekek otthon, össze vagytok zárva a családdal, nincs menekvés.

Ezt mind megértem.

Azt nem értem, miért kell feltétlenül kiélni ezt a közutakon? Ott kiengedni a gőzt? Elszabadult a pokol, komolyan. Eddig sem volt piskóta a közlekedés, de ez mostmár több a soknál.

Hogy lehetne jelezni a rendőrségnek, hogy basszus, vakok? Találjanak már ki vmi idegbeteg-gátló módszert! Vannak, akik nem feltétlenül balesetben szeretnének elpatkolni, vagy nyálazni egy életen át!

Nem sorolom fel, miket láttam-éltem meg csak az elmúlt héten. Láthatjátok a hírekben. Sajnos kénytelen vagyok autóval ingázni a munkahelyemre, de ez így nem oké.



2021. ápr. 5. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Átérzem, mert nemrég volt egy balesetem, én voltam a vétlen fél. Figyelmetlenek az emberek a melegben, ennyi. Egyébként meg azt olvastam, hogy a balesetek száma sokat csökkent a koronavírus óta, de ki tudja igaz-e. Egyetlen megoldás a defenzív vezetés és normális autóval járás(nem stiftel). Tartsd be a szabályokat, mást nem tudsz tenni.
2021. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre is válaszolva, mert nem akarnak maguknak munkát.
2021. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Van neked fogalmad arról, hogy mennyi munkájuk van a rendőröknek, és erre milyen kevesen vannak?

Beszélj Viktorral, hogy toborozzon többet.


A lenéző "nincs pénz, sírnak a gyerekek otthon" szöveged pedig igazán gusztustalan.

2021. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Rendőröknek is lett egy csomó plusz dolga a járvány alatt, kevesebb a kapacitás ezzel foglalkozni.


Egyébként tényleg csökkent a balesetek száma lényegesen, mivel kevesebben vannak az utakon. Csak valószínűleg az a kevés közül arányaiban több a gyökér.

2021. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Továbbá ne feledjük azt sem, hogy egyre több a kamera is, így több olyan durva kihágásról értesülsz, amiről korábban nem. Így meg nem csoda, hogy romló közlekedési morált érzékelsz. Nem állítom, hogy nincs romlás, bàr szerintem a hosszú távon egyértelműen javuló trend legfeljebb lassult.
2021. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt látom, hogy sokkal kevesebb az autó (Budapest) útjain, főleg hétvégén, így sokkal kevesebb a konfliktust generáló közlekedési szituáció. Nekem most sokkal nyugisabb a vezetés, mint eddig bármikor.
2021. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"Én azert mert mektehetem feletem csak isten itélhet. " emberek is vezethetnek, van ilyen.. balkán lettünk, ennyi. Fedélzeti kamera alap én mindig úgy vezetek, hogy fel vagyok készülve a bajra, ülésem normálisan beállítva öv jól megigazítva, kocsi 100%-osan megbízható, igaz ha lerzesováznak akkor cseszhetem, de akkor remélem meghalok mert nem akarok pépeset enni. Egyébként személyim mellett van egy papír, hogy nem járulok hozzá , hogy pótolják a vérem, ez remélem figyelembe vehető, illetve veszik..
2021. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs fogalmam a rendőrök munkájáról. Néha látom, hogy 80 éves botorkáló hajléktalan bácsikat nyaggatnak. Gondolom ennél többet is tesznek, attól függetlenül még az van az utakon, ami.

Nem tudom, hol látsz kevesebb autóst. Igen, lehet h csökkent a csúcsforgalom, mivel online tanítás van és sokan otthonról dolgoznak. De nem a csúcsforgalomról beszélek Pesten mikor mindenki 1-esben gurul könyörgöm!

És nem a youtubeon látom a dolgokat, hanem a kormány mögül!

Olyanok vélemenyére vagyok kíváncsi, akik legalább Pest megyében vezetnek és nem egyik kerületből a másikba! Naponta 60-100km-t ingázom. Van kamera, anélkül meg sem indulok.

2021. ápr. 6. 08:58
 9/18 Alex Fly ***** válasza:
@6: pont azért: jóval kevesebben vannak az utakon, így sokan úgy vannak vele, hogy lazíthatnak...
2021. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#6: igen, bp-n valóban kisebb lett a forgalom, hétköznap reggel M7-ről begurultam a Széll Kálmánig, semmi dugó.

De az ország többi részén iszonyat forgalomnövekedés van, és jelentősen romlik a morál is. Mintha az orosz videókból tanulnának az emberek vezetni.

2021. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!