Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom megnézni a szabálysé...

Morekamion kérdése:

Hol tudom megnézni a szabálysértésekből össze tevődöt pontjaim számát?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanság elég sok szabály sertést követtem el amiből minden esetnél pontokat számoltak fel


Szeretném megtudni hány pontnál tartok hol tudom ezt megnézni?


Azt is halottam 1 évente törlődik ez igaz?



2021. ápr. 6. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Remélem hamarosan kapsz egy idézést a bíróságra, ott a helyed.
2021. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crisopher ***** válasza:
83%

Belügyminisztériumtól tudod lekérdezni. Vagy postai úton, vagy emailben, vagy ügyfélkapun keresztül:


[link]

2021. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

„Azt is halottam 1̶ ̶é̶v̶e̶n̶t̶e̶ törlődik ez igaz?”

Hogy hallottad, gondolom igaz; miért állítanál valótlanságot.

Az, hogy 1 évente törlődik, az viszont nem igaz.

„A nyilvántartásba vett pontszámot a pontszám alapját képező szabályszegést megállapító határozat jogerőre emelkedésének, illetve a helyszíni bírság tudomásulvételének időpontjától számított legfeljebb 𝐡á𝐫𝐨𝐦 é𝐯ig lehet a pontok összesítésénél figyelembe venni.”

↑ 2000. évi CXXVIII. törvény a közúti közlekedési előéleti pontrendszerről 6. § (1)

2021. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, lásd M. Ricsi, B. Krisztiánka
2021. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!