Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon félek hogy én fogom...

Nagyon félek hogy én fogom elütni az öngyilkos bicikliseket, a szorongást hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Van egy csomó bringás aki világát nem tudja, össze vissza megy az úton, kivágnak mindenhonnan, zebrán áttekernek, stb. Ők azok akiket el fognak ütni egyszer. Láttam már elütött bringást, elájultam és nagyon rossz mikor eszembe jut a látvány. Félek hogy sok bringás eszetlen manőver kivédhetetlen, én leszek az aki ott lesz kocsival és elütöm. Ráadásul nézem herpy videóit, engem fognak kihozni hibásnak aztán mehetek a börtönbe.
2021. máj. 5. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Mentális egészség kategória.
2021. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Mit foglalkozol a taigetosz pozitívokkal? Taposd el őket. Ez természetes szelekció.
2021. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Különösen figyelni kell a zebrákra,bicikli utakra ha el akarod kerülni,neked meg kell tenned mindent a baleset elkerülése érdekében.Azzal nem tudsz mit kezdeni hogy a másik mit csinál,ha valaki kivágódik eléd úgy hogy te tényleg mindent megtettél kétlem hogy Te járnál rosszul.

Az hogy képtelen vagy érzelmileg megbirkózni ezzel a pszichológusoddal beszéld meg

2021. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
menjél pszichológushoz, nem tudod magadban feldolgozni a látottakat
2021. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell érteni, hogy nem a te hibád. Kész. Ha ő eléd akár ugrani, akkor tegye azt.
2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod feldolgozni, akkor ne vezess. Agyilag belerokkansz, aztán mehetsz kezelésre. Annyit nem ér az egész.
2021. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
25%
Ne ülj autóba.
2021. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne szerezz jogsit, kérdező! Önmagadra veszélyesebb vagy, mint amitől rettegsz...
2021. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus. Amúgy ha valami idióta youtuber videóit nézed akkor automatikusan te leszel a hibás a következő balesetnél, mindentől függetlenül, vagy hogy van ez?
2021. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Visszajott, mar megint visszajott... Nem unod meg? Megint elfogyott a gyogyszer amit kaptal?


Igen, TE leszel a hibas, MEG FOGSZ OLNI VALAKIT es biztosan egy artatlan embert fogsz elgazolni mert eleg csak egy KICSI HIBA es maris tragedia tortenik es akkor neked annyi es bortonbe kerulsz hosszu evekre targyalas nelkul mert az ilyeneket a biroknis gyulolik es az ugyvedek se vallaljak el a vedelmuket es eleted vegeig hordhatod annak a sulyat hogy te, csakis TE megoltel valakit es... es... es...


Na takarodj.

2021. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!