Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Bele állt egy kis facsavar a gumiabroncs futó felületébe. Csak a feje látszik, teljesen egy síkban van a futó felülettel. Ha elvinném a gumishoz akkor kiszedik, befoltozzák? Vagy csak simán kikell cserélni a pótkerékre? Aki járt már így, hogyan oldotta meg? Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 18. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nincs leeresztve a gumi, valószínűleg ma szedhettem föl és mentem ma nagyobb tempóban is.
2021. jún. 18. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Először is szedd ki. Ha nem lyukasztotta át, nincs további teendöd.
2021. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne szedd ki, mert nagy az esélye hogy átlyukasztotta és az szívás.

Menj el egy gumishoz, ott a műhelyben majd kiszedik, megnézik és ha tényleg lyukas, akkor helyben tudják azonnal javítani is. Ellenkező esetben, ha otthon kiszeded, és ha mégis lyukas, kezdődik a szívás, kínlódhatsz a pótkerékkel, már ha egyáltalán van. Hagyd a műhelyre, sokkal kényelmesebb. Csak akkor szedd ki, ha van kedved és időd egy otthoni kerékcserére, ami után ugyanúgy a gumisnál kötsz ki, mintha eleve odamentél volna.

2021. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan impotens nyomi vagy, mint a 3., akkor tényleg ne szedd ki, menj el a kérdést gumishoz, majd ő kiszedi. Hátha pont azon a pár kilométeren fogja átlyukasztani a gumidat.
2021. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crisopher ***** válasza:
93%
A 2-es és 4-es válaszolóra ne hallgass. Nekem is volt már csavar a gumimban. Ilyenkor el kell menni gumishoz, és ő kiszedi, és ha lyukas a gumi, befoltozza.
2021. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Vidd gumishoz, ott kiszedik és befoltozzák. Ne szedd ki magad, mert akkor lehet, hogy azonnal leereszt és szívhatsz vele.
2021. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már egy zsebre való csavart és szöget szedtek ki a céges és saját autók gumijából. Szinte mindig átlyukasztotta teljesen, de maga a fém elzárja ilyenkor a levegő útját. Gyakran hónapokig csak lassan eresztett kis szög miatt. Meg persze volt párszor, hogy rá kellett pumpálni, hogy elmenjen a gumisig. Egyszer se cseréltem le, csak amikor (két alkalommal) olyan nagy lyuk volt, hogy azonnal leengedett.
2021. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!