Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szlovákiai belépéskor akkor...

Szlovákiai belépéskor akkor is kell védettségi igazolvány, ha rövid időre, (bevásárlás céljából) lépjük át a határt?

Figyelt kérdés
Komárnóba szeretnénk átugrani, vásárlás céljából. Kell valamilyen védettségi igazolás?

#Szlovák, határ, átlépés, Magyarból,
2021. júl. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szlovákiábamenet 1 hete a qtya sem nézte. Ellenben osztrákok igen.
2021. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A határátlépés során Szlovákia a magyar oltási igazolás (védettségi igazolvány + oltási igazolás) mellett a digitális uniós COVID igazolványt is elfogadja. Az Európai Gyógyszerügynökség által elismert oltóanyagok (Pfizer/Astra/Moderna/Janssen (Johnson)) mellett Szlovákia mind a kínai (Sinopharm), mind az orosz (Sputnik V) oltóanyaggal való oltást elismeri. "

Kellene kell, hogy kérik-e, szerencséd lesz-e, az más kérdés.

Az pedig lényegtelen, hogy vásárolni, kutyát trimmeltetni vagy zokni-stoppoltatás miatt utazol.

2021. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Papíron kell, de…Nincs határellenőrzés. Két és fél hete és tegnap is voltunk kint (egyik esetben Párkány, másik esetben Rozsnyó), senki sem kérte egyszer sem. Aztán lehet, hogy akinek nincs, az ,,bevonzza” az ellenőrzést. :D
2021. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Holnap mennénk át Párkányba a strandra, én is azt olvastam, amit a 2-es írt. Letöltöttem az uniós digitális COVID igazolásunkat az EESZT-ről, ki is nyomtattam, és regisztráltunk az ehranica oldalra. Remélem ennyi elég.
2021. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Már az alkalmazás is elég önmagában.

2021. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!