Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan birkóztatok meg a GKI...

Hogyan birkóztatok meg a GKI vizsga rendeletek témakörével?

Figyelt kérdés
ennyi rendelet.§szám,évszám,nekem nagy gondot jelent...melyik ország mibe lépett-vagy nem lépett..sztem csak szívatás az egész..

2021. júl. 18. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Kamionosoknak készült tananyagban olyan hű de sok évszám és rendelet nem nagyon van...
2021. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ oktatás az mindíg csak szívatásból áll.

Olyanokat tanulni és vizsgázni belőle amire a büdös életben soha nincs szükség.

2021. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Puskázz
2021. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja,meg még én fizetem,hogy szivassanak...abszurd sztem!!!
2021. júl. 22. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem abszurd. Van egy tananyag amit el kell sajátítanod, mert a munkádhoz szükséges. Az orvos és az CNC gépkezelő sem válogat, tnaul vizsgázik, használja a megszerzett tudást.
2021. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
aha, meg 5évente megismételtetik a saját pénzeden,a hülye kérdéseiken keresztül,mert sztem,ha 1kamionos lehúzott 10évet...mit nem tud a teendőiről.....
2021. júl. 22. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is sokat. Facebookon belész az AETR csoportba és olyan kérdéseket és válaszokat fogsz látni, amitől a szemed felakad. 10-15-20 éve aktív sofőröknek sok esetben semmilyen fogalma nincs arról, amit csinálnia kellene . Ez mondjuk annak is köszönhető, hogy korábban volt lehetőség az "okosított" GKI vizsgára.
2021. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
plusz...a kártyák költsége...merthogy össze kell őket hangolni...ilyen nincs más szakmáknál sztem..lenyúlás a köbön!!!!
2021. júl. 22. 19:04
 9/10 A kérdező kommentje:
értem mire célzol,de ez nem ettől a megismételtetett költséges vizsgától fog megoldódni,hanem a folyamatos gyakorlástól működik..
2021. júl. 22. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:

A normálisabb munkáltatók fizetik a GKI továbbképzést, szóval sok esetben ez nem lenyúlás. Amúgy a sofőrök fizetése nemzetközi munkánál általában már meghaladja a nettó 600 000-ret, ami 5 év alatt 36 millió forint. Mennyi most egy GKI megújító? 80-100 000Ft? Havi egy ezrest félreteszel rá és kész. Meg ne sajnáljunk már, hogy milyen költséges..


A megismételt költséges vizsga az kiszórja végre azokat akik hülyék a munkájukhoz és a sofőrhiány magasabb bérekhez vezet. Mit akarsz folyamatosan gyakorolni, ha meg sem tanultad azt amit gyakorolnod kellene? Ahogy kezedben a vizsgaigazolás onnantól neked ugyanolyan képesítésed van, mint annak aki már 30 éve sofőr! Ugyanolyna a felelősséged is! Mikor szeretnél gyakorolni? :D


Nem azért, de egy átlag főiskolán egy heti tananyag több, mint a teljes GKI anyag, amit a spfőröknek el kell sajátítaniuk.

2021. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!