Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Úkereszteződés előtt 20...

Úkereszteződés előtt 20 méterrel kielőznétek a kerékpárral közlekedőt?

Figyelt kérdés

Ha aztán jobbra akartok kanyarodni, és a kerékpáros iránytartása bizonytalan, cigarettázik éppen. Nem előztem ki, inkább mentem mögötte 5 mp-n keresztül 30-al. Friss jogsis vagyok, nagyon gáz ez?

Illetve azért sem akartam előzni, mert előttem lassan haladva vészvillógóval közlekedett egy nagyobb autó. Illetve ha kielőzöm, hirtelen kellett volna fékeznem, hiszen már a kereszteződés jött, tehát amúgyis vissza kellett volna lassítanom.


Úgy érzem, sokszor ez a legnagyobb hibám, hogy feleslegesen tartom fel a forgalmat, viszont sosem dudáltak még le meg semmi. Ezek az előzős dolgok is egyre jobban mennek, egyedül a kerékpárosokban nem bízok, sokszor hajtottak már ki elém, ezért (talán túlságosan) óvatosan közelítem meg őket.



2021. aug. 9. 19:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
71%

Az teljesen szabálytalan volt. Menet közben nem lehet vészvillogózni.


A megkülönböztető sárga lámpát se lehet csak úgy feldobálni és nyokodni.

[link]

2021. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
*nyomkodni
2021. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
2021. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
2021. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem. Minek??
2021. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!