Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg olyan rossz hely az...

Tényleg olyan rossz hely az Örs Vezér Tere mint mondják a hírekben? Rosszabb mint a KöKi? Vagy melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 14:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Az Orczy tér és környéke is gyalázatos..
2021. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
81%
Hát még a kossuth tér, karmelita kolostor előtti sétálóutca
2021. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 pedro74 válasza:
85%
19.-es igen érzek benne én is egy kis politikai felhangot mintha nem lett volna ugyanez a helyzet 10-20-30 éve.Az “átkosban” és utána a túloldalon a gombánál volt ugyanez a szitu.Az pedig,hogy az "újságnak” nyilatkozó jól megtermett 30 éves emberke inkább már alternatív útvonalon közlekedik mert fél 🤣Nincs vita abban hogy rendet kell vágni köztük vaskézzel de azt vegye tudomásul mindenki aki nagyvárosba költözik,hogy ilyen VAN sajnos mindegyikben.
2021. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
77%
Nem kellene tudomásul venni és birka módjára eltűrni.
2021. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
53%

"24/24 anonim ***** válasza:

Nem kellene tudomásul venni és birka módjára eltűrni.”


És mit lehet tenni?

Sok éve volt már, igaz, de szem- és fültanúja voltam:

A gomba környékén itt a piros, hol a piros? csaló működött zavartalanul. Két lépésre tőlük a rendőrök.

Valaki szólt nekik, hogy ha már úgyis itt vannak, nem kellene intézkedni a csaló ellen. Erre ők: Hol vannak? És vigyorogva körbefordultak. Ennyi volt az egész.

Más ugyan de szintén nagyszerű példája a rendőri munka hasznosságáról:

cserbenhagyásos baleset szemtanúja voltam kb. a templom előtt lévő zebránál.

Mobilom még nem volt. Az Örsön szóltam a rendőröknek.

Elmondtam, mi történt, hogyan történt. Rendszám, típus, merre ment, hogyan nézett ki a vezetője.

Felírták az adataimat. Más nem történt. Majd ha a sebesült feljelentést tesz…

Minden tiszteletem azé, aki rendőrnek áll, és komolyan veszi a hivatását. De sajnos túl sok az ilyen semmit nem érő. Vagy csak ez a feltűnőbb?

De tényleg, mi mit tudunk tenni? Petíció? Furkósbot?

2021. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen most az Örs, de én azt látom, hogy város szinten le van csúszva az összes nagyobb gócpont.


Deákon a Király utcában tanyáznak évek óta mindenféle drogos csövesek. Egész nap, balhéznak, kötekednek. Engem attrocitás még nem ért, de látom, hogy naponta megy hozzájuk rendőr, vagy éppen szedik szét őket verekedés miatt. Covid idején nem tudtak kitől kéregetni így sokkal agresszívabbak lettek. 10-15 fős galeri.


De ugyanúgy látom a Bikás parknál lévő piacnál is a rossz arcokat, Határ úti metrónál szintén. Kelenföld állomás örnyékán úgyszintén.


Aztán nem azt mondom, hogy valaha is jobb volt a helyzet, de ebből a szempontból javulni sem javult semmit.

2021. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
27-es, a valóban rasszista okfejtéseddel az az egyetlen baj, hogy nem csak cigányok vannak ezekben a bandákban. Innentől kezdve kár erőltetni az eszmefuttatásodat.
2021. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetne a rendőr? Bevinni nem tudja őket, hiszen hely sincs és törvény sincs rá mivel büntethetnének.

Elzavarni? Hova?

Nincs kidolgozva semmilyen megoldás törvényben, vagy rendeletben.

2021. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem is akarja vitya és a sleppje, ez így a jó nekik, hiszen rá lehet kenni karigerire mindent.
2021. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

29 mert karigeri olyan szuperül vezeti a várost mi? Annyira szuperül, hogy alig 2 év után már dobbantana is másik 'poziba'.


Röhej aki egy ilyen 'elkötelezett' főpolgármestert támogat, akinek nyilván sose volt célja itt fejlődést elérni. Nem is idevalósi, hanem egy tajparaszt nyírségi.

2021. aug. 12. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!