Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan lehet a követési...

Hogyan lehet a követési távolságot be nem tartó autóstól szabadulni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztalom, hogy pár méterrel mögöttem jön, de nem előz...
2021. aug. 25. 13:24
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
41%
Félreállsz míg elmegy.
2021. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rámtapad, akkor külterületen én óvatosan lassítok, mivel kisebb sebességgel kevésbé veszélyes a rövid követési távolság, illetve könnyebben meg tud így előzni. Ha meg nem tud, ő választotta ezt a követési távolságot, ehhez pedig kisebb sebesség tartozik, úgyhogy így járt.
2021. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg lassan megyek, akkor gyorsítok sebességhatárig, vagy alá, amíg a körülmények engedik (eső, hó, iskoláscsoportok, zombitámadás, stb). Ha nem és tudna előzni, akkor kicsit lassítok. Ha nem akkor azt mormogom, hogy takaroggyaseggembőltebarom és vonatozunk.
2021. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A sebességemet a követési távolságához igazítom kigurulásos lassítással (feltéve hogy 90-es sebességhatárnál nem 60-al szöttyögtem, hanem a szokott 90-100-as tempóval mentem).
2021. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szépen, finoman lassítok, ha tiszta a terep, még jobb index is megy. Aztán ha épp többsávos úton előzésben voltam, visszasorolok a naaagy laaaasssaaan elénk kerülő kamion mögé, majd felkészülök a megtorló hadművelet kivédésére (fékkészenlét, jobbra húzódás).
2021. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ne foglalkozz vele, te csak vezess normálisan .

HA elb...za , majd tartja a hátát.

2021. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Seggfej parasztok. 30-as táblánál hülyét kapnak a telekjárókkal. ilyenkor szépen elengedni a gázt, majd jobbra villogni és menjen a jó b. k. anyjába.

Sajnos rengeteg az ilyen és csak egyre több lesz. Rohadékok.

2021. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

- Kiengedsz egy kis olajat jobb oldalon.

- kiszórsz kis rajzszegeket jobb oldalon.

- Felveszed kamerával és beküldöd a BP autósokba. (ennek sok az átfutási ideje)

- Egy még nagyobb paraszt hátulról belemegy a mögötted szemétkedőbe.

2021. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!